Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Dam/Szukam pracy
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Monter elementów precyzyjnych Praca w Szczecinie
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
lsjrecruitment
24 kwi 2013 : 17:13
Zarejestrowany #945
Dołączył: 24 kwi 2013 : 16:57
postów: 7
W imieniu naszego Klienta, nowo powstałej firmy z kapitałem duńskim z branży produkcji elektroniki oraz podzespołów do urządzeń elektrycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter elementów precyzyjnych

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
Praca związana z montowaniem elementów precyzyjnych zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne)
Minimum rok doświadczenia w pracy z elementami precyzyjnymi
Spostrzegawczość i precyzja
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
Nowoczesne narzędzia pracy

Wszystkich kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania zapraszamy do przesłania CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
na adres email:

techniczne©lsj.pl

z dopiskiem w temacie maila: monter precyzyjny

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

LSJ Agencja Pracy jest dostawcą usług w zakresie rekrutacji stałej jak i czasowej oraz rozwiązań outsourcingu personalnego. Od niemal dziesięciu lat aktywnie pomagamy naszym Partnerom osiągać nowe cele, poszukując ludzi świadomych ich znaczenia i pragnących je wspólnie realizować. Licencja nr 4440.

[ Edytowany 25 kwi 2013 : 04:11 ]

www.lsj.pl oferty pracy w Polsce i za granicą
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System