Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
dorak72
19 kwi 2016 : 05:33

Zarejestrowany #2678
Dołączył: 28 paź 2014 : 20:11
postów: 4
Od rana znowu akcja zakładania blokad na koła 😁
Powrót do góry
barandmaster
27 kwi 2016 : 07:42
Zarejestrowany #2895
Dołączył: 20 kwi 2015 : 09:09
postów: 7
Panowie przyjechali i postawili samochód. Zaczęli zakładać blokady. Udało mi się przed samym założeniem. Jednak zwróciłem uwagę że panowie też musza sobie mandat wystawić. Zdziwili się i powiedzieli że są na interwencji. Ja powiedziałem że nie są bo koguta nie mają. Zaczęli się wykręcać i pojechali dalej. Gdzie już kogut włączyli. Teraz radzę zwracać uwagę na to jeżeli Panowie Wam wypisują mandat. Powiedzieli żebyśmy wreszcie zmienili zarządce bo cały czas zgłasza żeby przyjeżdżać.
Powrót do góry
Gruber
28 kwi 2016 : 07:37
Zarejestrowany #2935
Dołączył: 15 maj 2015 : 08:41
postów: 19
barandmaster napisał(a) ...

Powiedzieli żebyśmy wreszcie zmienili zarządce bo cały czas zgłasza żeby przyjeżdżać.

I do tego dążymy aby zmienić zarządcę, ale nie z tego powodu ze cały czas zgłasza aby przyjeżdżać, tylko po to aby Wspólnota była lepiej i efektywniej zarządzana. Do tego jednak droga jest długa i wymaga zaangażowania. Najpierw jednak musimy odwołać zarząd, powołać nowy i zmienić zarządcę. Z biernością niektórych mieszkańców Wspólnoty będziemy borykali się z tym problemem kolejne lata. Najlepiej narzekać i nic nie robić. Obojętnie gdzie zaparkuję nie zważając na innych... takie jest podejście co niektórych tak samo jak do głosowania nad zatwierdzeniem "niby" sprawozdania, co jest bardzo ważne aby Wspólnota miała do dyspozycji fundusz remontowy.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System