Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
mardinus
18 maj 2012 : 20:48
Zarejestrowany #778
Dołączył: 29 kwi 2012 : 07:19
postów: 2
Witam.
Jakis czas temu na Kruszwickiej otworzono pizzerie.
Na pocztku w czasie promocji kupiłem pizze i wielkia niespodzianka - była pyszna - jeszcze takiej dorej nie jadłem.
Ciasto niby cienkie , ale pulchne i wyrosniete i do tego rewelacyjnie smaczne (takie słodkawe).
Dodatki tak samo - nie dali zbyt wiele sera , przez to nie zabił on smaku całości , krewetki dla mnie posiekali na małe kawałki co dało super aromat i smak.
Byłem pod wrazeniem....

Lecz po jakims czasie postanowiłem znowu na kolacje zjesc super pizze .... a tu ZONK !!

Była oblesnie niedobra tak jak standard pozzerii w szczecinie.

Po pierwsze ciasto cienkie jak karton - zero wyrosniecia (do tego bez smaku)- taka podeszwa pokryta sosem i serem.
Sera było strasznie - po prostu wszystko pływało w roztopionym serze, co zabijało smak sosu , ciasta i dodatków.

Do tego była przypalona z jednej strony

Zjadłem , bo byłem głodny....

Przy zamawianiu widziałem jak pracownik wyjmuje gotową kulke ciasta z lodówki i robi z niej pizze ,.............
Dobra pizza nigdy nie powstanie z ciasta z lodówki - lodówka zabija drożdże i wtedy ciaso nie wyrasta.

Trzeba miec świerze ciasto i codziennie robić - i nie wsadzac do lodówki ......

Dardzo jestem zawiedziony tym wydarzeniem i raczej nie ede tam kupował pizzy i bede innym odradzał.

Płatnerz
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System