Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Kursy i korepetycje
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Profesjonalne korepetycje z matematyki - wszystkie poziomy nauczania, również studenci!
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
maja_wysocka
04 wrz 2012 : 11:35
Zarejestrowany #847
Dołączył: 04 wrz 2012 : 11:31
postów: 1
Kompleksowe przygotowanie do matury z matematyki oraz egzaminów na innych szczeblach edukacji. Jestem studentką V roku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wydziału matematyki, na którym obecnie zrobiłam licencjat z dwóch specjalności: matematyka nauczycielska oraz matematyka finansowa i aktuarialna. Oprócz tego cały czas się dokształcam odbywając liczne szkolenia w zakresie pedagogicznym np: diagnoza psychologiczno-pedagogiczna dyskalkulii, terapia pedagogiczna w uczeniu się matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz starszych o opóźnionym rozwoju umysłowym, uczeń z inteligencją niższą od przeciętnej - postępowanie i dostosowanie wymagań edukacyjnych.
Korepetycji udzielam od wielu lat. Największe doświadczenie mam z maturzystami, którzy poziom rozszerzony zdają zwykle na poziomie 70-80% (poziom podstawowy podobnie). Materiały dla uczniów przygotowuję sama-ksera z teorią i zadaniami.Zdobyte umiejętności dydaktyczno-pedagogiczne pozwalają mi na profesjonalny przekaz wiedzy i bardzo dobry kontakt z uczniami.

Miejsce spotkań do ustalenia, choć w przypadku większej liczby zgłoszeń preferuję korepetycje u siebie w domu. Cena za korepetycje to 30 zł za godzinę zegarową.

W przypadku pytań proszę o telefon 783799075 lub wiadomość e-mail : maja_wysocka©yahoo.co.uk
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System