Zaloguj się | Rejestracja

Wybory 2014: Rada Miasta Szczecin


Wybory 2014: Rada
Miasta Szczecin


Znamy już wyniki wyborów do Rady Miasta Szczecin. Zasiądzie w niej 10 radnych z PO, 10 z PiS, 8 z komitetu Piotra Krzystka, 2 z SLD i Małgorzata Jacyna-Witt. Sprawdziliśmy kto dostał się do rady z okręgu wyborczego nr 2, do którego należą Gumieńce.


W nowej Radzie Miasta Szczecin zasiądzie 31 radnych. 10 z nich będzie z Platformy Obywatleskiej, 10 z Prawa i Sprawiedliwości, 8 z KWW Piotra Krzystka "Bezpartyjni" i 2 z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Skład nowej rady zamyka Małgorzata Jacyna-Witt.

PO: Tomasz Grodzki, Joanna Bródka, Łukasz Tyszler, Urszula Pańka, Paweł Bartnik, Maria Herczyńska, Grażyna Zielińska i Bazyli Baran, Jan Posłuszny i Arkadiusz Marchewka.

PiS: Stefania Biernat, Marcin Matias, Artur Szałabawka, Robert Stankiewicz, Tomasz Hinc, Rafał Niburski, Piotr Jania, Janusz Jagielski, Marek Duklanowski i Maciej Kopeć.

Bezpartyjni Piotra Krzystka: Władysław Dzikowski, Mariusz Bagiński, Marek Kolbowicz, Krzysztof Soska, Jolanta Balicka, Jan Stopyra Piotr Krzystek, Maria Liktoras.

SLD: Henryk Jerzyk, Dawid Krystek.

KWW Małgorzata Jacyna-Witt: Małgorzata Jacyna-Witt.

Reklamy Google:


Z okręgu wyborczego nr 2, do którego należą Gumieńce, do nowej rady miasta trafili: Łukasz Tyszler (PO), Urszula Pańka (PO), Robert Stankiewicz (PiS), Krzysztof Soska (Bezpartyjni KWW Piotra Krzystka), Marek Kolbowicz ("Bezpartyjni" KWW Piotra Krzystka) i Małgorzata Jacyna-Witt (KWW Małgorzata Jacyna-Witt).

Jeśli Piotr Krzystek wygra drugą turę wyborów i pozostawi Krzysztofa Soskę na stanowisku zastępcy prezydenta, to obaj oddadzą swoje mandaty osobom, które w ich okręgach zdobyły kolejny najwyższy wynik.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Wybory 2014: druga tura
w Szczecinie


W Szczecinie odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. W niedzielę 30 listopada będziemy wybierać prezydenta Szczecina zaznaczając odpowiednią kratkę przy nazwisku Piotr Krzystek lub Małgorzata Jacyna-Witt. Z powodu awarii systemów informatycznych Państwowej Komisji Wyborczej nie wiemy jeszcze kto został wybrany do Rady Miasta z okręgu nr 2, do którego należą Gumieńce.Wybory samorządowe
na Gumieńcach


W niedzielę, 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Każdy z mieszkańców będzie mógł wybrać swojego reprezentanta do rady miejskiej i sejmiku wojewódzkiego. Wybierzemy również prezydenta Szczecina, zostanie nim jeden z ośmiu kandydatów.Wybory 2014: na kogo głosować na Gumieńcach?

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 16 listopada 2014 roku. Decydują one o tym, kto będzie prezydentem miasta i przedstawicielem mieszkańców w radzie, która podejmuje decyzje o najważniejszych dla nas sprawach. Sprawdziliśmy kto kandyduje w okręgu wyborczym nr 2, do którego należą Gumieńce.

wtorek 18 listopada 2014 - 06:23:11 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama