Zaloguj się | Rejestracja

Kobiecym Okiem o wizażu. Zaproszenie na spotkanie


Kobiecym Okiem o wizażu. Zaproszenie na spotkanie

W czwartek, 27 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kobiecym Okiem w Sterze. Uczestniczki spotkania dowiedzą się jak poczuć się jeszcze lepiej we własnej skórze. O stylizacji i makijażu dla każdej kobiety opowiedzą prowadzące Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl, a gość specjalny Anna Ścibior-Butrym przekaże kilka cennych wskazówek.


Lustereczko powiedz przecie... Spojrzeć w lustro i powiedzieć: cześć Piękna? Tak, to możliwe, ale nawet najpiękniejszej warto trochę pomóc. Dlatego w kolejnym spotkaniu z cyklu Kobiecym Okiem w Sterze, w czwartek 27 lipca prowadzące Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl będą rozmawiały o stylizacji i makijażu dla każdej kobiety.

Gościem specjalnym spotkania będzie Anna Ścibior-Butrym, konsultantka ds. Kreowania Wizerunku, personal shopper, stylistka i wizażystka, która da uczestniczkom cenne wskazówki po to, by mogły poczuć się jeszcze lepiej we własnej skórze.

Nie zabraknie konkursu na metamorfozę. Do tego pokaz mody zorganizowany przez butiki Greenpoint Fashion i INTERSHOE POLAND oraz niespodzianki od SEPHORA, Terpiłowski Salony Jubilerskie i Yves Rocher Polska, a także poczęstunek od Kawiarni Kolonialna.

Kobiecym Okiem w Sterze: Lustereczko powiedz przecie - czwartek, 27 lipca, godz. 18-20 w specjalnym lokalu naprzeciwko sklepu Solar.


środa 26 lipca 2017 - 10:35:58 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

elite.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama