WiadomośćNowy wymiar rozrywki w Szczecinie
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
sobota 10 lutego 2018 - 14:42:56


Nowy wymiar rozrywki
w Szczecinie


Laserowy paintball, pokoje zagadek, salon VR (virtual reality) - to atrakcje, które wyznaczają całkowicie nowy nurt zabawy. Znajdziemy je w Centrum Rozrywki w Szczecinie, które funkcjonuje przy Al. Niepodległości. To rozrywka w zupełnie nowym wymiarze, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.


Labirynt Laser Tag Szczecin

Laserowy paintball, znany też jako Laser Tag, to realistyczna gra symulująca pole walki. Nazwa nie do końca jest trafna, bo z tradycyjnym paintballem wspólne ma jedynie zasady gry. Zamiast kulek z farbą uczestnicy gry otrzymują karabin laserowy emitujący fale podczerwieni oraz przyodziewają lekką kamizelkę z systemem czujników elektronicznych zbierających informacje na temat trafień.

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej arenie. Do dyspozycji graczy jest ok. 400 m2 labiryntowych przejść i zakamarków, gdzie można się ukryć. Cała powierzchnia areny spowita jest półmrokiem, co dodaje dodatkowego dreszczyku emocji. Na całym terenie walki rozlokowane są liczne przeszkody i zasłony, za którymi można się ukryć i prowadzić ostrzał, m.in. beczki, mury obronne, wieże snajperskie, okopy. Gracze mogą wybrać scenariusz gry, zdecydować o ilości żyć, dostępnej amunicji czy miejscu, w którym się odrodzą.

Podczas zabawy zawodnicy angażują w grę całe ciało oraz zmysły. Wiązka podczerwieni jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, dlatego też gra nadaje się idealnie dla wszystkich niezależnie od wieku i predyspozycji. System ten stał się w ciągu ostatniej dekady wyjątkowo popularny wśród osób w bardzo szerokim przedziale wiekowym. To zabawa dla dzieci i dorosłych , którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację.

Po grze można odpocząć w Event Roomie, gdzie na bieżąco wyświetlane są wyniki każdej rozgrywki. Event Room jest też doskonałym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych, jak urodziny, spotkania firmowe czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Specyficzna atmosfera uczyni każde przyjęcie wyjątkowym.

Labirynt Laser Tag mieści się w samym centrum Szczecina przy Al. Niepodległości 18-22 (były Odzieżowiec). Jest pierwszym tego typu obiektem w województwie zachodniopomorskim. Arena otwarta jest od poniedziałku do czwartku w godz. 13-21, w piątki 13-22, soboty 10:30-22:00 oraz w niedziele 10:30-21:00. Rezerwacje przyjmowane są pod nr tel. 500-430-860. Kontakt mailowy: info@labiryntarena.pl

Więcej informacji na stronie labiryntarena.pl oraz na Facebooku.

Labirynt Laser Tag Szczecin - zobacz film:


Escape Room Szczecin

Escape Room to nowość na szczecińskim rynku rozrywki, pozwalająca na urozmaicenie formy spędzania wolnego czasu. To alternatywa dla kolejnego wyjścia do kina czy do klubu. Zasady zabawy tylko z pozoru są łatwe. Razem ze znajomymi trafiacie do pokoju wypełnionego tajemniczymi przedmiotami. Cel jest jeden - wydostać się przed upływem 60 minut.

Na uczestników gry czeka wyzwanie godne najlepszego detektywa. Każdy przedmiot może być wartościową wskazówką. Trzeba wykazać się logicznym myśleniem, pomysłowością i przede wszystkim współpracować. Tutaj nie liczy się siła mięśni, a siła umysłu. Dodatkowo cały czas uczestnicy są obserwowani przez tajemniczego Mistrza Gry.

Na wydostanie się z pokoju jest 60 minut. Oczywiście można skończyć grę wcześniej, jeśli uda się rozwiązać poszczególne zagadki. Drużyny mogą liczyć od 2 do 5 osób. Optymalna liczba to 3-4 osoby. Na uczestników czekają cztery pokoje o odmiennej tematyce i różnych stylach gry (pokój Szeptów, Iluzjonisty, Mafia i Apollo). Każdy z nich to niepowtarzalna historia. Wkrótce dostępne będą kolejne, 2 nowe pokoje (łącznie 6).

W Escape Room Szczecin znajdziemy również klimatyczny Event Room, w którym można zorganizować przyjęcie - urodziny, imprezy firmowe i integracyjne czy urodziny dla dzieci. To doskonały pomysł na oryginalną i wymagającą sprytu rozrywkę. Escape Room Szczecin przenosi spotkania integracyjne na zupełnie nowy poziom. Połączenie spotkania integracyjnego, imprezy firmowej czy też szkolenia z emocjami towarzyszącymi grze pomoże w integracji pracowników.

Escape Room Szczecin dostępny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 14:30-21:00, w piątki 14:30-23:00, soboty 10:30-23:00 oraz w niedziele 10:30-21:00. Rezerwacje przyjmowane są pod nr tel. 506-536-996, e-mail: info@escapeszczecin.pl.

Więcej informacji na stronie www.escapeszczecin.pl oraz na Facebooku.

Escape Room Szczecin - zobacz film:


VR Planet

VR Planet to pierwsze w Szczecinie profesjonalne centrum rozrywki oferujące wycieczkę w rzeczywistość wirtualną. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Może reprezentować zarówno elementy świata realnego (symulacje komputerowe), jak i zupełnie fikcyjnego np. gry komputerowe. To nowa forma zabawy, która szturmem podbija centra rozrywki na całym świecie.

W salonie przy Al. Niepodległości 18-22 dostępne są cztery stanowiska spełniające różnorodne oczekiwania. Każde z nich wyposażone jest w bibliotekę gier, aplikacji i filmów - można dowolnie wybierać i indywidualnie odkrywać świat VR. Rezerwacja miejsc pod nr tel. 695 835 485.


Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1762 )