WiadomośćMind Power Studio "Siła jest kobietą"
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek 26 lutego 2018 - 13:51:32


Mind Power Studio
"Siła jest kobietą"


Mind Power Studio zostało stworzone z pasji i przyjaźni - dzięki kobietom i dla kobiet. To wyjątkowy klub fitness, w którym każda z Pań będzie mogła realizować swoje cele i spełniać marzenia. Idealne miejsce, by zapewnić klientkom optymalne środowisko do kształtowania swojej wewnętrznej siły - SIŁY UMYSŁU! Zapraszamy 2-3 marca na dni otwarte do nowego klubu, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Gumieniec - przy ul. Weleckiej 1A (obok Hotelu Julian) w Mierzynie.


Pomysł na otwarcie klubu fitness zrodził się w głowie dwóch młodych kobiet: Moniki Zadrożnej i Patrycji Grabowskiej, które poznały się dzięki zamiłowaniu do sportu i zdrowego stylu życia. Znajomość ta szybko stała się przyjaźnią i podsunęła pomysł stworzenia wspólnego projektu, którym jest MP Studio.

"Dynamiczny rozwój Mierzyna i okolic stworzył zapotrzebowanie na tego typu usługi. Nie chciałybyśmy być jednym z wielu klubów. Zależy nam na tym, by stać się społecznością, która zintegruje mieszkańców - szczególnie płeć piękną! Stawiamy na kompleksowość i indywidualne podejście do klienta. Zależy nam na tym, aby w jednym miejscu można było zadbać o swój umysł i ciało, a także przy filiżance gorącej kawy nawiązać nowe znajomości" - mówią założycielki Mind Power Studio.

Kompleks ulokowany jest przy głównej drodze, przy ulicy Weleckiej 1A (obok Hotelu Julian) w Mierzynie. Jest to świeżo wyremontowany lokal o powierzchni ponad 500 m², przystosowany specjalnie pod ten projekt. Studio obejmuje dwie sale fitness wraz ze strefą treningu funkcjonalnego, a także cztery gabinety kosmetologiczne oraz kawiarnię. Do dyspozycji klientów będzie przestronny, bezpłatny parking oraz stojak na rowery.

W nowym klubie fitness będzie można odkryć korzyści i radość jaka płynie z aktywności fizycznej, która ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Osoby regularnie ćwiczące są zdrowsze i pełne życia.

"Na dwóch salach codziennie odbywać się będzie około 8 godzin różnego rodzaju zajęć grupowych. Będziemy pierwszym klubem w mieście oferującym zajęcia BUNGEE FITNESS na certyfikowanym sprzęcie. Naszych instruktorów szkoliły same prekursorki tej dziedziny fitness w Polsce" - informuje Monika Zadrożna.

"Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy po to, aby zapewnić Wam bezpieczny i efektywny trening. Nasi trenerzy personalni i instruktorzy dołożą wszelkich starań, aby każda z pań mogła spełnić swoje marzenia o zgrabnej i zdrowej sylwetce. Nasz fitness posiada wykwalifikowaną kadrę oraz sprzęt dobrej jakości, który spełnia wszelkie wymogi unijne odnośnie bezpieczeństwa dla potencjalnych użytkowników" - zapewnia Patrycja Grabowska.

W obiekcie znajdować się będą również gabinety kosmetologiczne przystosowane także do prowadzenia szkoleń z tej dziedziny, oferujące szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży. Strefa beauty została stworzona z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej atmosferze, w kameralnym miejscu. "Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu kosmetykach i urządzeniach. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy w swojej dziedzinie. Stawiamy na ich umiejętności i doświadczenie oraz dalszy rozwój. Dysponować będziemy także klimatyczną kawiarenką, w której serwować będziemy zdrowe napoje i przekąski" - mówią właścicielki Mind Power Studio.

Zapraszamy na dni otwarte, które odbędą się w piątek i sobotę, 2-3 marca. "Pozwól nam się poznać i sprawić, by ten dzień na długo pozostał w Twojej pamięci. A także uczcij z nami oficjalne otwarcie Mind Power Studio w sobotę, 3 marca o godz. 18:30" - serdecznie zapraszają Monika Zadrożna i Patrycja Grabowska.

Więcej szczegółów dotyczących dni otwartych można znaleźć na: https://www.facebook.com/mpstudiofitness/

Mind Power Studio
ul. Welecka 1A
72-006 Mierzyn (obok Hotelu Julian)
tel. 604 117 170
e-mail: recepcja@mp-studio.pl
Znajdź nas na Facebooku
Mind Power Studio - ul. Welecka 1A, Mierzyn:


Bungee Fitness:Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1765 )