WiadomośćProfesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
piątek 14 września 2018 - 06:42:21


Profesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych


Zapraszamy do profesjonalnej szkoły tenisa dla dzieci i dorosłych w Elite Sport Club w Mierzynie. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu treningów dla każdego grona tenisistów.


Szkolenie zaczynamy już od 4 roku życia, natomiast górna granica uzależniona jest wyłącznie od chęci. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu treningów dla każdego grona tenisistów. Oprócz wiedzy zdobytej w szkołach wyższych oraz na kursach doszkalających, są byłymi zawodnikami z wieloma tytułami.

Zajęcia prowadzone są w grupach od 2 do 7 osób, a także jako treningi indywidualne 1- lub 2-osobowe. Treningi w grupach dopasowane są odpowiednio pod wiek, a także poziom zaawansowania. Prowadzone zajęcia gwarantują nie tylko doskonalenie techniki, ale również sposobu poruszania się na korcie, umiejętności „czytania gry” oraz sportowej rywalizacji.

Nasi wychowankowie rywalizują również w turniejach tenisowych organizowanych przez klub, w których uczą się gry na punkty oraz poznają nowe dzieci. Dla wszystkich uczestników szkółek mamy przygotowany sprzęt dopasowany odpowiednio pod wiek i umiejętności, zgodny z programem „Tenis10”, zaproponowanym przez ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisowa). Dla zwiększenia efektywności prowadzonych treningów wielkość oraz twardość piłek dopasowana jest pod wiek, tak samo jak wielkość kortu (pół, ¾ i cały). Wystarczy zabrać z sobą ubranie sportowe oraz buty na płaskiej podeszwie.

Zajęcia tenisowe prowadzone są również dla osób dorosłych, od początkujących po zaawansowanych tenisistów. Osoby początkujące szkolone przez naszych trenerów zapoznają się z podstawowymi uderzeniami, jak forehand, backhand i serwis, natomiast grający już amatorzy wyeliminują złe nawyki, nauczą się strategii tenisowej oraz poprawią swoją wydolność.

Nasi trenerzy oferują również gry sparingowe, jeżeli szukasz osoby do gry to zapraszamy!

Wszyscy klienci grający w naszym klubie uczestniczą w turniejach organizowanych w całym sezonie. Pozwala to sprawdzić swoje postępy, a także pograć z nowymi osobami i porównać swoje umiejętności w sytuacjach turniejowych do przeciwników. Treningi prowadzimy również w języku angielskim. Każdy trening trwa pełne 60 minut, a zajęcia w standardowej cenie odbywają się raz w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje:
Elite Sport Club
ul. Spółdzielców 8k, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 531 01 01 01
www.elitesportclub.pl
e-mail: kontakt@elitesportclub.plProfesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych:

Elite Sport Club - ul. Spółdzielców 8k, Mierzyn:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1776 )