WiadomośćSteam Wash - myjnia parowa w Mierzynie
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
piątek 07 grudnia 2018 - 09:42:31


Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie


Steam Wash to nowoczesna myjnia ręczna w Mierzynie. Pojazdy są tutaj czyszczone za pomocą profesjonalnych urządzeń wykorzystujących suchą parę pod wysokim ciśnieniem. Mycie parowe to najwyższa wydajność czyszczenia oraz największe bezpieczeństwo lakieru. Nowoczesna myjnia znajduje się przy ul. Spółdzielców 8b. Steam Wash dzięki współpracy z marką Chemotion jest też oficjalnym dystrybutorem kosmetyków samochodowych w województwie zachodniopomorskim.


Mycie parowe pojazdów staje się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Proces polega na myciu samochodu suchą parą wodną pod dużym ciśnieniem. Wykorzystywane są do tego maszyny, z których dysz wydobywa się para o temperaturze ok. 140 stopni Celsjusza. Myjnia parowa nie tylko doskonale czyści nadwozie ale jest bezpieczniejsza dla lakieru niż tradycyjne mycie wodą. W takiej myjni używa się znacznie mniej środków chemicznych i w niewielkim stężeniu. Podczas mycia parowego zużywa się też o wiele mniej wody niż w myjni ciśnieniowej, dlatego myjnie parowe są bardziej ekologiczne.

Czyszczenie parą jest dokładniejsze niż szczotką lub gąbką, bo łatwiej jest dotrzeć do wszelkich zakamarków. Ponadto większość brudu jest usuwana przez rozpuszczenie. Kontakt z materiałami, które powodują mikrozarysowania powłoki lakierniczej, jak włókna szczotki lub gąbka jest zredukowany do minimum. Czyszczona powierzchnia staje się sucha w wyjątkowo krótkim czasie, dlatego kierowca może używać samochodu zaraz po umyciu. Po umyciu pojazdu parą nie powstają zacieki pod lusterkami i tablicą rejestracyjną po wyjechaniu z myjni. Nawet szybka jazda nie pozwoli na to, aby z miejsc newralgicznych wyleciała woda.

Myjnia Steam Wash w Mierzynie oferuje kompleksowe mycie i czyszczenie samochodów, woskowanie oraz usługi dodatkowe, m.in. pranie foteli, czyszczenie i impregnacja skóry, usuwanie smoły i asfaltu, ozonowanie pojazdu. Podczas mycia i sprzątania auta można skorzystać z kawy lub herbaty. W naszej poczekalni jest internet i telewizja.

W ofercie jest również myjnia mobilna, czyli mycie i czyszczenie samochodów w miejscu wskazanym przez klienta, np. pod domem lub siedzibą firmy. Pracownicy myjni przyjeżdżają samochodem wyposażonym w profesjonalny sprzęt służący do mycia suchą parą pod wysokim ciśnieniem, odkurzania, prania foteli oraz gamę specjalistycznych kosmetyków samochodowych.

"Naszym celem jest wysoka jakość usług za rozsądną cenę. Dbamy o każdego klienta i każdy samochód" - zapewniają właściciele nowoczesnej myjni.

Zobacz ofertę myjni Steam Wash

Steam Wash dzięki współpracy z marką Chemotion jest też oficjalnym dystrybutorem kosmetyków samochodowych w województwie zachodniopomorskim. Wszystkie produkty powstały w wyniku pasji, a każdy z nich to odpowiedź na potrzeby prawdziwych entuzjastów. Pełna gama kosmetyków dostępna jest od ręki w Steam Wash. Wystarczy przyjechać i sprawdzić, jak działają kosmetyki firmy Chemotion.

Zobacz Steam Wash na Facebooku

Myjnia parowa Steam Wash znajduje się na ul. Spółdzielców 8B w Mierzynie. Godziny otwarcia: pon-pt: 9:00 - 18:00, sb 9:00 - 14:00. Telefony: 91 577 97 10, 512-014-555. Serdecznie zapraszamy!Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie:


Steam Wash - ul. Spółdzielców 8b, Mierzyn:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1778 )