WiadomośćKurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez kacper
czwartek 25 sierpnia 2022 - 10:19:31


Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie


Ogólnopolska Szkoła Językowa British School prowadzi zapisy na zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych kursantów, licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE.TEDDY EDDIE to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat łączące prawdziwą naukę z doskonałą zabawą. Ta ambitna i niebanalna metoda cieszy się dużą popularnością i prestiżem w całej Polsce, jak również u naszych czeskich i słowackich sąsiadów, a nawet za hiszpańską oraz włoską granicą. Jednak w Szczecinie w zajęciach z misiem Eddie’m najmłodsi mogą uczestniczyć wyłącznie w Ogólnopolskiej Szkole Językowej British School, w oddziałach w Centrum, na Prawobrzeżu i w Mierzynie. Jako Zespół British School chcemy wpływać nie tylko na rozwój językowy naszych najmłodszych kursantów, ale i na ich rozwój ogólny poszerzając horyzonty. Osiągamy to dzięki metodzie Teddy Eddie, która jest niesamowitą przygodą, a rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Zajęcia Teddy Eddie odbywają się w czterech grupach wiekowych:

1. Start 2-3 lata
Dzieci poznają nie tylko pierwsze słowa w języku obcym; ten nasz misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była jak najbardziej dla dziecka naturalna – zajęcia to głównie zabawy językowe. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

2. Standard 4-5 Llat
Dzieci na tym poziomie korzystają z podręczników, ale książka do angielskiego dla 5 latka jest tylko częściowo wykorzystywana na zajęciach. Dlaczego? Nasi lektorzy stawiają na zabawy językowe, ruch i zabawę, podręcznik zaś zawiera cały materiał kursu, aby ułatwić rodzicom kontrolę nad efektami nauczania.

3. ABC 5-6 lat
Jest to mieszanka angielskiego dla przedszkolaków, czyli zabaw, piosenek, ruchu, z angielskim dla dzieci, które poznają już literki i zaczyna je interesować słowo pisane. Na tym etapie angielski dla dzieci w przedszkolu jest już rutyną, więc w świecie Teddiego Eddiego poprzeczka idzie w górę i zaczynamy nowy etap nauki angielskiego, czyli zabawy językowe dla przedszkolaków, gdzie angielski dla dzieci jest też czytany, najpierw w słowach, a potem w zdaniach.

4. School 6-7 LAT
Angielski dla 7 latka to zarówno zabawa, jak i początek budowania świadomości językowej i motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz Teddy Eddie zamienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż Teddy Eddie daje dzieciom super moce! Na zajęciach komunikacja w języku angielskim dla 7 latka jest przeplatana odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i grami językowymi, co gwarantuje sukces, nie tylko w szkole!

Każdy, nawet nasz najmłodszy kursant jak również jego rodzic/opiekun, ma dostęp do wielu pomocy naukowych jakie oferuje kurs Teddy Eddie. W cenie kursu między innymi są:


A to wszystko mieści się w charakterystycznej teczce z wizerunkiem misia, którą nasi najmłodsi kursanci pieczołowicie noszą ze sobą na każde zajęcia!

Przekonaj się sam, że nauka angielskiego dla dzieci może być wspaniałą, wartościową przygodą i trampoliną do płynności językowej.

Dane teleadresowe:


Ogólnopolska Szkoła Językowa British School

1. Oddział - Centrum, al. Niepodległości 17, 70-412 Szczecin
Telefon: 91 435 00 05, Tel. kom.: +48 789 423 833
2. Oddział - Prawobrzeże, ul. Struga 27, 70-784 Szczecin
Tel. kom.: +48 505 845 104
3. Oddział - Mierzyn, ul. Welecka 38, 72- 006 Mierzyn
Tel. kom.: +48 517 540 435

www.britishschool.pl

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School - zdjęcia:

Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1811 )