WiadomośćEkonomiczny Uniwersytet Dziecięcy na Gumieńcach
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez kacper
poniedziałek 08 września 2014 - 08:21:56


Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy na Gumieńcach

W poniedziałek 8 września rozpoczęła się rekrutacja na powstający właśnie Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim będą mogły się uczuć dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia będą prowadzone na Gumieńcach w Szczecinie.


Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) to ogólnopolski projekt edukacji ekonomicznej prowadzony przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych we współpracy z lokalnymi parterami. Oferta edukacyjna Uniwersytetu skierowana jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Uniwersytet zainaugurował swoją działalność w kwietniu 2008 roku.

EUD funkcjonuje już w Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i Białymstoku. Kolejny ośrodek został właśnie uruchomiony w Szczecinie. Organizatorem lokalnym zajęć jest Uniwersytet Szczeciński, a spotkania EUD odbywać się będą w budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług przy ul. Cukrowej 8.

Zobacz harmonogram spotkań EUD w Szczecinie

Reklamy Google:


Uniwersytet Szczeciński przygotował 120 miejsc dla uczniów V i VI klas szkół podstawowych. Zajęcia poprowadzą wykładowcy-trenerzy, którzy na co dzień pracują z dorosłymi studentami. Wykłady będą odbywać się raz w tygodniu i będą bezpłatne. Zapisy przez internet potrwają do 17 września.

Zapisz się do EUD

To kolejny uniwersytet dziecięcy w Szczecinie. Zajęcia dla maluchów oferują również: Pomorski Uniwersytet Medyczny, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna.

Źródła: www.uniwersytet-dzieciecy.pl, Radio Szczecin

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości

Źródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1030 )