Zaloguj się | Rejestracja

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy na Gumieńcach


Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy na Gumieńcach

W poniedziałek 8 września rozpoczęła się rekrutacja na powstający właśnie Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim będą mogły się uczuć dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia będą prowadzone na Gumieńcach w Szczecinie.


Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) to ogólnopolski projekt edukacji ekonomicznej prowadzony przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych we współpracy z lokalnymi parterami. Oferta edukacyjna Uniwersytetu skierowana jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Uniwersytet zainaugurował swoją działalność w kwietniu 2008 roku.

EUD funkcjonuje już w Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i Białymstoku. Kolejny ośrodek został właśnie uruchomiony w Szczecinie. Organizatorem lokalnym zajęć jest Uniwersytet Szczeciński, a spotkania EUD odbywać się będą w budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług przy ul. Cukrowej 8.

Zobacz harmonogram spotkań EUD w Szczecinie

Reklamy Google:


Uniwersytet Szczeciński przygotował 120 miejsc dla uczniów V i VI klas szkół podstawowych. Zajęcia poprowadzą wykładowcy-trenerzy, którzy na co dzień pracują z dorosłymi studentami. Wykłady będą odbywać się raz w tygodniu i będą bezpłatne. Zapisy przez internet potrwają do 17 września.

Zapisz się do EUD

To kolejny uniwersytet dziecięcy w Szczecinie. Zajęcia dla maluchów oferują również: Pomorski Uniwersytet Medyczny, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna.

Źródła: www.uniwersytet-dzieciecy.pl, Radio Szczecin

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


poniedziałek 08 września 2014 - 08:21:56 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama