Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Konkurs: zaprojektuj wiaty przystankowe

Konkurs: zaprojektuj
wiaty przystankowe


Szczeciński deweloper Alsecco organizuje konkurs na zaprojektowanie dwóch nowych wiat przystankowych, które powstaną przy ul. Cukrowej na Gumieńcach, w pobliżu inwestycji "Nowa Cukrownia". Najlepszy projekt doczeka się realizacji, zwycięzca otrzyma także nagrodę w wysokości 1 tys. zł.
piątek 20 maja 2016 - 11:02:09 | Komentarze: 0
Targi Turystyczne w CH Ster na Gumieńcach

Targi Turystyczne w
CH Ster na Gumieńcach


Już w najbliższy weekend, w dniach 21-22 maja, zapraszamy wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać wakacji, na Targi Turystyczne w Centrum Handlowym Ster. Na terenie patio swoją ofertę przedstawią biura podróży, organizatorzy kolonii i półkolonii oraz inne firmy związane z branżą turystyczną. Na wszystkich zwiedzających będą czekać specjalne oferty i atrakcyjne rabaty.
środa 18 maja 2016 - 09:03:56 | Komentarze: 0
Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie

Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie

Na przełomie maja i czerwca, w bliskim sąsiedztwie Gumieniec, otwarty zostanie pierwszy w Szczecinie park trampolin - Jump Szczecin. Raj dla miłośników skoków i dobrej rozrywki znajdować się będzie przy ulicy Mieszka I. Oprócz trampolin w parku znajdziemy m.in. tory przeszkód i ścieżki akrobatyczne.
poniedziałek 16 maja 2016 - 12:39:28 | Komentarze: 0
Policja szuka świadków wypadku

Policja szuka świadków wypadku

Policja szuka świadków wypadku na ulicy Derdowskiego. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia 2016 r. W godzinach porannych mercedes wyjeżdżający ze stacji benzynowej od strony ul. Świerczewskiej potrącił idącą chodnikiem 70-letnią kobietę. W wyniku wypadku kobieta odniosła obrażenia.
poniedziałek 09 maja 2016 - 10:03:06 | Komentarze: 0
Targi Ogrodnicze na Gumieńcach

Targi Ogrodnicze
na Gumieńcach


W weekend, 7-8 maja Centrum Handlowe STER zamieni się w tajemniczy ogród. Zwiedzając Targi Ogrodnicze, goście kompleksu będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą roślin i ozdób do ogrodów oraz na balkony. Spotkają się z architektem krajobrazu, specjalistami od pielęgnacji zieleni oraz dowiedzą się, jak w prosty sposób ozdobić balkon.
czwartek 05 maja 2016 - 13:55:15 | Komentarze: 0
Jak wybrać uczciwą agencję pracy?

Jak wybrać uczciwą agencję pracy?

W dobie sprawnego powszechnej emigracji zarobkowej agencje pośredniczące w poszukiwaniach pracy za granicą rosną jak grzyby po deszczu. Ciężko jednak może być odnaleźć się w tym osobie, która stawia dopiero pierwsze kroki w poszukiwaniach zajęcia poza granicami Polski.
sobota 30 kwietnia 2016 - 14:49:53 | Komentarze:
Wypadek na ul. Ku Słońcu na Gumieńcach

Wypadek na ul. Ku Słońcu na Gumieńcach

W sobotę, 23 kwietnia ok. godz. 13 na ul. Ku Słońcu przy wjeździe do CH Ster doszło do groźnego wypadku, w którym wzięły udział 3 samochody osobowe. Dwie osoby ranne w wypadku trafiły do szpitala.
poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 17:01:53 | Komentarze: 0
Remont alejek na Cmentarzu Centralnym

Remont alejek na Cmentarzu Centralnym

Wyremontowano alejki na Cmentarzu Centralnym na Gumieńcach w Szczecinie. Nowa nawierzchnia pojawiła się m.in. w okolicach Krzyża Katyńskiego - po prawej stronie od wjazdu przez Bramę Główną. Wartość przeprowadzonych prac wyniosła około 150 tysięcy złotych.
piątek 22 kwietnia 2016 - 12:45:02 | Komentarze: 0
Koncert Majewskiej i Korcza - zdjęcia

Koncert Majewskiej i Korcza - zdjęcia

Przy licznie zebranej widowni w Kaplicy Zespołu Szkół Salezjańskich na Gumieńcach odbył się oczekiwany od dawna koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Przed koncertem gwiazd wystąpiła utalentowana ośmioletnia Jadzia Jezierska ze Szczecina.
środa 20 kwietnia 2016 - 12:39:19 | Komentarze: 0
Szczecin Razem dla Asi - koncert charytatywny

Szczecin Razem dla Asi
- koncert charytatywny


Joanna ze Szczecina jest mamą 6 letniego Lucasa i żoną Elvio. Trzy lata temu u Asi zdiagnozowano raka i od tej pory dzielnie walczy z nawrotami choroby. Przed nią trzecia - najcięższa batalia. Jeśli uznacie, że możecie i chcecie pomóc, przyjdźcie koniecznie na koncert charytatywny dla Asi, który odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 19:00 w sali kominkowej 13 Muz w Szczecinie. Wstęp wolny.
poniedziałek 18 kwietnia 2016 - 14:21:42 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama