Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

W CH Ster będzie kino i część rozrywkowa

W CH Ster będzie kino
i część rozrywkowa


Możliwe, że już w 2019 roku w Centrum Handlowym Ster będzie kino. Ma to związek z planowaną rozbudową galerii. Inwestycja będzie realizowana na działce o powierzchni 8 hektarów, znajdującej się po zachodniej stronie istniejącego kompleksu handlowego. Rozbudowa istniejącego centrum zastąpi planowaną budowę CH Aleja Słońca, które miało być oddzielną galerią handlową.
sobota 22 października 2016 - 07:10:04 | Komentarze: 0
Bal Andrzejkowy w Akademii Tańca

Bal Andrzejkowy
w Akademii Tańca


Tegoroczne Andrzejki będą wyjątkowe, bo rock'n'rollowe! Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie zaprasza na niezwykły Bal Andrzejkowy w klimatach z połowy ubiegłego wieku. W programie wiele atrakcji, m.in. magiczne pokazy taneczne, wróżby i konkursy. Bal odbędzie się w sobotę 19 listopada. Już teraz zapraszamy do rezerwacji miejsc.
środa 19 października 2016 - 09:07:43 | Komentarze: 0
Dzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej - zdjęcia

Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej
- dużo zdjęć


W sobotę, 1 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się "Dzień Psiaka i Kociaka". Pogoda niestety nie dopisała, jednak nie brakowało osób, które chciały tego dnia pomóc bezdomnym zwierzakom. Część osób przywiozła karmę, niektórzy koce, byli też tacy, którzy tego dnia zdecydowali się na adopcję. Był to już trzeci taki festyn organizowany przez schronisko w Dobrej.
niedziela 02 października 2016 - 15:43:36 | Komentarze: 0
Dzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej

Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej


W sobotę, 1 października w godzinach 11:00 - 17:00 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt odbędzie się akcja charytatywna "Dzień Psiaka i Kociaka". Jest to już trzecia taka impreza organizowana przez schronisko w Dobrej. Festyn stał się wydarzeniem cyklicznym, skupiającym ogromne grono miłośników psów i kotów, a w szczególności "bezdomniaków".
piątek 30 września 2016 - 13:08:27 | Komentarze: 0
Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - zdjęcia

Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - zdjęcia

W sobotę, 24 września w Centrum Handlowym Ster na Gumieńcach odbył się Piknik z gwiazdami serialu Ranczo. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na scenie pojawili się aktorzy znani z popularnego serialu. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne i bawić się do woli na dmuchanych zabawkach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
wtorek 27 września 2016 - 09:11:56 | Komentarze: 0
Szczecin ma giganta do ćwiczeń

Na Gumieńcach zamontowano giganta do ćwiczeń

Szczecin jako pierwsza miasto w Polsce, ma giganta do ćwiczeń street workout. Urządzenie, które znalazło się przy jeziorku Słonecznym, jest przygotowane z myślą o całych rodzinach. Jest to pierwsze takie urządzenie w Polsce.
wtorek 20 września 2016 - 07:13:29 | Komentarze: 0
Mierzyńska Akademia Piłkarska

Mierzyńska Akademia Piłkarska

W sąsiedztwie Gumieniec rusza Mierzyńska Akademia Piłkarska. To miejsce, gdzie dzieci mogą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Celem Akademii jest szerzenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży za pomocą ćwiczeń i zadań piłkarskich oraz rożnych innych dyscyplin sportowych.
niedziela 18 września 2016 - 17:41:04 | Komentarze: 0
Aplikacja "Moja Komenda"

Aplikacja pomocna w kontaktach z policją

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej "Moja Komenda", dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. Aplikacja umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce.
sobota 17 września 2016 - 13:06:15 | Komentarze: 0
Szczeciński Budżet Obywatelski 2017

Budżet Obywatelski 2017

W poniedziałek, 5 września rusza nabór wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Do zagospodarowania jest siedem milionów złotych. Nabór potrwa od 5 do 25 września 2016 roku.
sobota 03 września 2016 - 09:53:12 | Komentarze: 0
Rajd Baja Poland 2016 - relacja i zdjęcia

Rajd Baja Poland 2016
- relacja i zdjęcia


Zwycięstwem Katarczyka Nassera Al-Attiyah zakończył się rajd Columna Medica Baja Poland - jedna z rund Pucharu Świata w Rajdach Terenowych. Była to pierwsza wygrana tego kierowcy w zawodach rozgrywanych w naszym regionie. Drugie miejsce w rajdzie zajął Krzysztof Hołowczyc.
poniedziałek 29 sierpnia 2016 - 08:15:22 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama