Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Migdałowa 3 - lokale do wynajęcia w Dobrej

Migdałowa 3 - przestrzeń lokalowa do wynajęcia
w Dobrej


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia przestrzeni lokalowej w budynku przy ul. Migdałowej 3 w Dobrej. Budynek, zlokalizowany przy głównej drodze Dobra - Wołczkowo, jest po generalnym remoncie, wyposażony w nowoczesną sieć światłowodową oraz systemy PPOŻ. Wynająć można biura, pomieszczenia lub nawet cały budynek.
poniedziałek 16 grudnia 2019 - 16:24:07 | Komentarze: 0
Centrum Medyczne Dobra zaprasza pacjentów

Centrum Medyczne Dobra zaprasza pacjentów

W czerwcu Centrum Medyczne Dobra zostało przeniesione do nowej, komfortowej siedziby przy ul. Poziomkowej 5 B. Na powierzchni około 1000 metrów kwadratowych urządzono dziesięć gabinetów konsultacyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny
poniedziałek 16 września 2019 - 06:04:12 | Komentarze: 0
Półkolonie sportowe w Mierzynie

Półkolonie sportowe
w Mierzynie


Zapraszamy na wakacyjne półkolonie sportowe w Elite Sport Club w Mierzynie dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Organizatorzy przygotowali wiele różnorodnych atrakcji. Mega promocja: cena przy zapisaniu dziecka na 3 turnusy wynosi tylko 299 zł za turnus. To najtaniej w Szczecinie!
środa 12 czerwca 2019 - 07:23:46 | Komentarze: 0
Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie

Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie

Steam Wash to nowoczesna myjnia ręczna w Mierzynie. Pojazdy są tutaj czyszczone za pomocą profesjonalnych urządzeń wykorzystujących suchą parę pod wysokim ciśnieniem. Mycie parowe to najwyższa wydajność czyszczenia oraz największe bezpieczeństwo lakieru. Nowoczesna myjnia znajduje się przy ul. Spółdzielców 8b. Steam Wash dzięki współpracy z marką Chemotion jest też oficjalnym dystrybutorem kosmetyków samochodowych w województwie zachodniopomorskim.
piątek 07 grudnia 2018 - 09:42:31 | Komentarze: 0
Profesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych

Profesjonalna szkoła tenisa dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy do profesjonalnej szkoły tenisa dla dzieci i dorosłych w Elite Sport Club w Mierzynie. Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu treningów dla każdego grona tenisistów.
piątek 14 września 2018 - 06:42:21 | Komentarze: 0
Praca w DGS brzmi dobrze!

Praca w DGS
brzmi dobrze!


150 osób do działu Produkcji planuje w najbliższym czasie zatrudnić DGS Poland - producent aparatów słuchowych i urządzeń do diagnostyki słuchu. Firma, która funkcjonuje od 2007 roku, w czasie swojej działalności powiększyła liczbę pracowników ze 150 do ponad 2200 osób. Ciągły wzrost biznesu daje obecnym i nowym pracownikom możliwości rozwoju.
wtorek 29 maja 2018 - 16:15:09 | Komentarze: 0
Tańczące Brzdące i Wakacje z Tańcem

Tańczące Brzdące
i Wakacje z Tańcem


"Tańczące Brzdące" to półkolonie dla dzieci, na które zaprasza Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie. Dzieci na pewno nie będą narzekały na brak zajęć. W programie m.in.: nauka tańca, zajęcia ogólnorozwojowe, baloniada, wycieczka do agroturystyki w Smętowicach i wiele innych atrakcji. Polecamy też Wakacje z Tańcem - obóz letni w Międzywodziu.
wtorek 24 kwietnia 2018 - 16:37:15 | Komentarze: 0
Wkładki na haluksy - czy i w jakich przypadkach...

Wkładki na haluksy
- czy i w jakich przypadkach mogą pomóc osobie z deformacją stopy


Haluksy to charakterystyczne zwyrodnienie, które można w prosty sposób zdiagnozować. Jednym z pierwszych objawów jest odchylenie palucha w kierunku palców sąsiednich. Staw pierwszego palca stopy staje się powiększony, a głowa kości śródstopia uwypuklona. Zmianom tym często towarzyszy stan zapalny. Brak wdrożenia odpowiedniego leczenia prowadzić może do stopniowego rozwoju zmiany, któremu towarzyszyć będzie coraz bardziej dotkliwy ból. Jak rozpoznać i leczyć haluksy dowiesz się na netlekarz.pl.
piątek 30 marca 2018 - 09:24:35 | Komentarze: 0
FALE I NAWIGATOR - przedszkole i szkoły

FALE I NAWIGATOR, czyli przedszkole i szkoły inne niż wszystkie

Fundacja Edukacji Rodzinnej świętuje wkrótce dziesiątą już rocznicę powstania Przedszkola Fale. Dziś, prócz przedszkola, funkcjonują także dwie szkoły podstawowe, Szkoła dla Dziewcząt "Fale" oraz Szkoła dla Chłopców "Nawigator".
środa 28 lutego 2018 - 10:53:20 | Komentarze: 0
Mind Power Studio "Siła jest kobietą"

Mind Power Studio
"Siła jest kobietą"


Mind Power Studio zostało stworzone z pasji i przyjaźni - dzięki kobietom i dla kobiet. To wyjątkowy klub fitness, w którym każda z Pań będzie mogła realizować swoje cele i spełniać marzenia. Idealne miejsce, by zapewnić klientkom optymalne środowisko do kształtowania swojej wewnętrznej siły - SIŁY UMYSŁU! Zapraszamy 2-3 marca na dni otwarte do nowego klubu, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Gumieniec - przy ul. Weleckiej 1A (obok Hotelu Julian) w Mierzynie.
poniedziałek 26 lutego 2018 - 13:51:32 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama