Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Montaż stacji BIKE_S

Montaż nowych stacji BIKE_S

Gmina Szczecin i forma Nextbike podpisały umowę na rozbudowę szczecińskiego roweru miejskiego w dniu 6 kwietnia tego roku. W myśl umowy wykonawca ma czas do 5 sierpnia 2016 roku na uruchomienie 45 nowych stacji. Teraz rosną one jak przysłowiowe grzyby.
piątek 29 lipca 2016 - 15:07:50 | Komentarze: 0
Tramwaj do Mierzyna - wizualizacje

Tramwaj do Mierzyna
- wizualizacje


Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu przygotowało dla Urzędu Miasta Szczecin projekt przedłużenia linii tramwajowej do granic Szczecina z Mierzynem. Gotowe są też wizualizacje prezentujące m.in. nową pętlę tramwajową przy CH Ster.
środa 27 lipca 2016 - 07:03:00 | Komentarze: 0
Wypadek na ul. Ku Słońcu w Szczecinie

Wypadek na ulicy
Ku Słońcu w Szczecinie


We wtorek, 26 lipca na ul. Ku Słońcu przy wjeździe do CH Ster doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. To już kolejna kolizja w tym miejscu. W kwietniu zderzyły się tutaj trzy osobówki.
środa 27 lipca 2016 - 06:16:50 | Komentarze: 0
Kina plenerowe na wakacje

Projekcje pod gołym niebem

Choć kino kojarzy się głównie z oglądaniem filmów w sali kinowej, to w okresie letnim dużą popularnością cieszą się kina plenerowe. W wielu miastach Polski organizowane są projekcje pod gołym niebem, w Szczecinie również.
niedziela 24 lipca 2016 - 17:15:13 | Komentarze: 0
Targi Motoryzacyjne w CH Ster

Targi Motoryzacyjne
w CH Ster


Już w ten weekend na wszystkich fanów motoryzacji czeka nie lada atrakcja. W dniach 2-3 lipca na terenie patio Centrum Handlowego Ster odbędą się Targi Motoryzacyjne. Swoje topowe modele zaprezentują szczecińscy dealerzy samochodowi. W weekend zapraszamy też do Strefy Sąsiedzkiej, w której czekać będą punkty z bezpłatnymi poradami Pogotowia Sąsiedzkiego.
wtorek 28 czerwca 2016 - 06:52:41 | Komentarze: 0
Targi Dobrej Kuchni i Klub Sąsiada w CH Ster

Targi Dobrej Kuchni i
Klub Sąsiada w CH Ster


Zapraszamy wszystkich smakoszy na Targi Dobrej Kuchni, które odbędą się w weekend 18-19 czerwca na terenie patio Centrum Handlowego Ster. Dodatkowo w niedzielę polecamy kolejną edycję spotkań z cyklu "Klub sąsiada". Bohaterem Centrum Handlowego Ster będzie Julia Stanny, właścicielka znanej i lubianej w Szczecinie piekarnio-kawiarni "Bajgle Króla Jana", a o Tajemnicach Dzielnicy opowie Roman Czejarek - znany radiowy dziennikarz, autor bestsellerowych "Sekretów Szczecina", honorowy ambasador naszego miasta.
środa 15 czerwca 2016 - 05:35:37 | Komentarze: 0
Targi Sportowe i Akademia Teatralna Malucha w CH Ster

Targi Sportowe i
Akademia Teatralna Malucha w CH Ster


W weekend, 11-12 czerwca w Centrum Handlowym Ster odbędą się Targi Sportowe. Będzie można poczuć prawdziwą, piłkarską atmosferę! Centrum zaprasza też na "Sąsiedzką rywalizację", czyli spotkanie z grami planszowymi, a najmłodszych na Akademię Teatralną Malucha. Gorąco polecamy!
czwartek 09 czerwca 2016 - 07:45:51 | Komentarze: 0
Targi dla Najmłodszych w CH Ster

Targi dla Najmłodszych
w CH Ster


W weekend, 4-5 czerwca Centrum Handlowym Ster zaprasza na Targi dla Najmłodszych. Plac zabaw, trampolina, basen z kulkami, kącik gier i zabaw, malowanie buziek, skręcanie baloników, liczne konkursy i zabawy z animatorami - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na najmłodszych.
piątek 03 czerwca 2016 - 17:04:20 | Komentarze: 0
Atak nożownika na ul. Ku Słońcu w Szczecinie

Atak nożownika na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie

Policjanci zatrzymali w nocy nożownika, który w czwartek wieczorem ranił 36-letniego mężczyznę na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie. Ofiara napaści zmarła w szpitalu. Sprawcy grozi nawet dożywocie.
piątek 03 czerwca 2016 - 10:57:50 | Komentarze: 0
Plastyka opadających powiek

U kogo najczęściej przeprowadza się plastykę opadających powiek?

Każdy marzy, aby jego twarz jak najdłużej zachowała młodość i świeżość - jedną z najbardziej popularnych metod chirurgicznego odmładzania twarzy jest plastyka powiek.
środa 25 maja 2016 - 18:43:23 | Komentarze:
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama