Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Praca w Niemczech jako opiekun osób starszych

Praca w Niemczech jako opiekun osób starszych - co warto o niej wiedzieć?

Zastanawiasz się, czym się zająć w życiu? Może zasypiasz i budzisz się z tym pytaniem, lecz nadal nie znasz na nie odpowiedzi? Może znów dowiedziałeś się, że któryś z Twoich znajomych wyjechał pracować do Niemiec i docierają do Ciebie przez portal społecznościowy jego nowe zdjęcia, na których jest uśmiechnięty i szczęśliwy? Chociaż go nie znamy, możemy niemal zagwarantować, że nie udaje - warto wyjechać za granicę, ponieważ są tam ludzie, którzy czekają na Ciebie i docenią Twoją obecność. Są to seniorzy - a więc część społeczeństwa najbardziej zdana na pomoc drugiej osoby, zależna od jej dobrej woli i otwarta na stworzenie przyjacielskiej relacji.
środa 22 lutego 2017 - 18:03:14 | Komentarze: 0
Półkolonie zimowe w Elite Sport Club

Półkolonie zimowe
w Elite Sport Club


Zapraszamy na półkolonie zimowe w Elite Sport Club w Mierzynie. Są jeszcze wolne miejsca. W programie dużo atrakcji, m.in. tenis ziemny i stołowy, strzelnica sportowa, gry i zabawy ruchowe, a także ognisko z kiełbaskami. Organizatorzy zapewniają opiekę od godz. 7:00 do 17:00.
wtorek 07 lutego 2017 - 17:01:01 | Komentarze: 0
Wybierz Bohatera Roku 2016 CH Ster

Wybierz Bohatera Roku 2016 CH Ster

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie zaprasza do udziału w głosowaniu na Bohatera Roku 2016. Kim są Bohaterowie CH Ster? To uczestnicy "Klubu Sąsiada" - cyklu spotkań organizowanych z myślą o okolicznych mieszkańcach.
wtorek 31 stycznia 2017 - 18:06:38 | Komentarze: 0
Piłkarskie święto u Salezjanów

Piłkarskie święto
u Salezjanów


Kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar św. Jana Bosko już wkrótce. W tej organizowanej cyklicznie imprezie weźmie udział ponad 70 zespołów i blisko tysiąc piłkarzy. To jedna z największych halowych imprez piłkarskich dla młodzieży szkolnej na Pomorzu Zachodnim. Mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie od 23 do 26 stycznia.
czwartek 19 stycznia 2017 - 18:16:35 | Komentarze: 0
Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

Szczęśliwego Nowego
2017 Roku!


Wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku! Oby nie był gorszy od minionego i zdecydowanie lepszy w sprawach finansowych i zawodowych. Wszystkim mieszkańcom Gumieniec życzymy udanego roku i moc zdrowia, które jest najważniejsze!
sobota 31 grudnia 2016 - 17:07:53 | Komentarze: 0
Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

Spokojnych Świąt
Bożego Narodzenia


Mieszkańcom Gumieniec i całego Szczecina składamy życzenia Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mnóstwo ciepła i radości, pięknych momentów i chwil wśród rodziny, trochę odpoczynku oraz dużo szczęścia, pomyślności i kolorowych prezentów pod zieloną choinką.
sobota 24 grudnia 2016 - 10:14:21 | Komentarze: 0
Kancelaria Podatkowa Kociuba & Kociuba

Kancelaria Podatkowa Kociuba & Kociuba

Kancelaria Podatkowa Kociuba & Kociuba jest firmą rodzinną działającą na szczecińskim rynku od 2007 roku. W jednym miejscu łączymy wieloletnie doświadczenie z szeroką wiedzą na temat świadczonych usług, doskonałą znajomością specyfiki polskiego systemu podatkowego oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta bez względu na to, czy jest osobą prywatną, czy też reprezentantem małego lub średniego przedsiębiorstwa.
wtorek 13 grudnia 2016 - 12:42:44 | Komentarze: 0
Łyżwiarskie atrakcje w Azoty Arenie

Startują łyżwiarskie atrakcje w Azoty Arenie

W najbliższy weekend startuje trzecia edycja Zimy z Azoty Areną. 11 listopada, w piątek, otwarte zostanie największe kryte lodowisko w Szczecinie. Od 11 listopada do 11 marca, na niespełna 1000 metrów kwadratowych lodu, w towarzystwie muzyki i wirujących świateł rozpocznie się zimowe szaleństwo.
czwartek 10 listopada 2016 - 09:31:07 | Komentarze: 0
Dzień Walki z Cukrzycą

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Fundacja Ludzkie Sprawy zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic zainteresowanych problematyką cukrzycy do udziału w wyjątkowym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę, 12 listopada 2016 roku, w auli Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.
środa 09 listopada 2016 - 12:27:43 | Komentarze: 0
Najlepsze prezenty dla bliskich - jak je znaleźć?

Najlepsze prezenty dla bliskich - jak je znaleźć?

Większość z nas przynajmniej raz w roku daje swoim bliskim i znajomym prezenty. Jest to wydarzenie, do którego przygotowujemy się zazwyczaj z wyprzedzeniem, gdyż chcemy widzieć pełnie szczęścia obdarowywanego. Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji i poszukujesz odpowiedniego podarunku dla bliskiej Ci osoby, skorzystaj z porównywarki cenowej PADO24! Z przyjemnością pomożemy wybrać prezent, za który nie przepłacisz! Jeżeli nie masz w obecnej chwili takich zobowiązań, to i tak zachęcamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, bo wkrótce Ci się przyda!
sobota 05 listopada 2016 - 15:31:27 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

SCK.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej o 60% w stosunku do ceny oszacowania) do sprzedaży dwie niezabudowane działki rolne położone w Łęgach (gmina Dobra koło Szczecina) o pow.: 1,0666 ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 888 088 222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama