Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Rajd Baja Poland 2016 - program

Rajd Baja Poland 2016
- program


W piątek, 26 sierpnia rusza kolejna edycja rajdu Columna Medica Baja Poland. Rajd zostanie rozegrany już po raz ósmy z rzędu. Trasa rajdu liczy 788 kilometrów, spośród których 472 km stanowią odcinki specjalne.
piątek 26 sierpnia 2016 - 10:50:00 | Komentarze: 0
Policja odzyskała wartościowe rowery

Policja odzyskała wartościowe rowery

Szczecińscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży kilku rowerów skradzionych ze szczecińskich osiedli. Sprawcy przyznają się do kradzieży rowerów wartych w sumie kilkanaście tysięcy złotych, a poszkodowanych w sprawie może być kilkanaście osób.
czwartek 11 sierpnia 2016 - 13:36:15 | Komentarze: 0
Ruszyła budowa boiska przy Lwowskiej

Powstaje boisko przy Lwowskiej

Ruszyła budowa boiska wielofunkcyjnego przy ulicy Lwowskiej. W dniu 21 lipca br. został przekazany wykonawcy plac budowy i prace ruszyły pełną parą. Termin wykonania to 120 dni, prace więc powinny zostać zakończone pod koniec listopada.
wtorek 09 sierpnia 2016 - 14:27:25 | Komentarze: 0
POLBIT - poleasingowy, markowy sprzęt IT

POLBIT - poleasingowy,
markowy sprzęt IT


Firma POLBIT, która ma swoją siedzibę w Dołujach w gminie Dobra, działa od 1997 roku. Właścicielami są Państwo Anna i Bartosz Polender. Firma oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek. POLBIT wspiera również lokalne inicjatywy i pomaga potrzebującym.
piątek 05 sierpnia 2016 - 13:39:54 | Komentarze: 0
Przerwa w działaniu BIKE_S

Przerwa w działaniu i nowe otwarcie

W dniach 3-5 sierpnia BIKE_S będzie nieczynny, a powodem jest rozbudowa i zmiana oprogramowania. Przerwa w działaniu Bike_S rozpocznie się w środę 3 sierpnia o godz. 3:00 w nocy. Rowery i stacje uaktywnią się w sobotę, 6 sierpnia o godz. 00:01.
wtorek 02 sierpnia 2016 - 07:12:13 | Komentarze: 0
Montaż stacji BIKE_S

Montaż nowych stacji BIKE_S

Gmina Szczecin i firma Nextbike podpisały umowę na rozbudowę szczecińskiego roweru miejskiego w dniu 6 kwietnia tego roku. W myśl umowy wykonawca ma czas do 5 sierpnia 2016 roku na uruchomienie 45 nowych stacji. Teraz rosną one jak przysłowiowe grzyby.
piątek 29 lipca 2016 - 15:07:50 | Komentarze: 0
Tramwaj do Mierzyna - wizualizacje

Tramwaj do Mierzyna
- wizualizacje


Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu przygotowało dla Urzędu Miasta Szczecin projekt przedłużenia linii tramwajowej do granic Szczecina z Mierzynem. Gotowe są też wizualizacje prezentujące m.in. nową pętlę tramwajową przy CH Ster.
środa 27 lipca 2016 - 07:03:00 | Komentarze: 0
Wypadek na ul. Ku Słońcu w Szczecinie

Wypadek na ulicy
Ku Słońcu w Szczecinie


We wtorek, 26 lipca na ul. Ku Słońcu przy wjeździe do CH Ster doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. To już kolejna kolizja w tym miejscu. W kwietniu zderzyły się tutaj trzy osobówki.
środa 27 lipca 2016 - 06:16:50 | Komentarze: 0
Kina plenerowe na wakacje

Projekcje pod gołym niebem

Choć kino kojarzy się głównie z oglądaniem filmów w sali kinowej, to w okresie letnim dużą popularnością cieszą się kina plenerowe. W wielu miastach Polski organizowane są projekcje pod gołym niebem, w Szczecinie również.
niedziela 24 lipca 2016 - 17:15:13 | Komentarze: 0
Targi Motoryzacyjne w CH Ster

Targi Motoryzacyjne
w CH Ster


Już w ten weekend na wszystkich fanów motoryzacji czeka nie lada atrakcja. W dniach 2-3 lipca na terenie patio Centrum Handlowego Ster odbędą się Targi Motoryzacyjne. Swoje topowe modele zaprezentują szczecińscy dealerzy samochodowi. W weekend zapraszamy też do Strefy Sąsiedzkiej, w której czekać będą punkty z bezpłatnymi poradami Pogotowia Sąsiedzkiego.
wtorek 28 czerwca 2016 - 06:52:41 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama