Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Łyżwiarskie atrakcje w Azoty Arenie

Startują łyżwiarskie atrakcje w Azoty Arenie

W najbliższy weekend startuje trzecia edycja Zimy z Azoty Areną. 11 listopada, w piątek, otwarte zostanie największe kryte lodowisko w Szczecinie. Od 11 listopada do 11 marca, na niespełna 1000 metrów kwadratowych lodu, w towarzystwie muzyki i wirujących świateł rozpocznie się zimowe szaleństwo.
czwartek 10 listopada 2016 - 09:31:07 | Komentarze: 0
Dzień Walki z Cukrzycą

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Fundacja Ludzkie Sprawy zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic zainteresowanych problematyką cukrzycy do udziału w wyjątkowym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę, 12 listopada 2016 roku, w auli Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.
środa 09 listopada 2016 - 12:27:43 | Komentarze: 0
Najlepsze prezenty dla bliskich - jak je znaleźć?

Najlepsze prezenty dla bliskich - jak je znaleźć?

Większość z nas przynajmniej raz w roku daje swoim bliskim i znajomym prezenty. Jest to wydarzenie, do którego przygotowujemy się zazwyczaj z wyprzedzeniem, gdyż chcemy widzieć pełnie szczęścia obdarowywanego. Jeżeli jesteś właśnie w takiej sytuacji i poszukujesz odpowiedniego podarunku dla bliskiej Ci osoby, skorzystaj z porównywarki cenowej PADO24! Z przyjemnością pomożemy wybrać prezent, za który nie przepłacisz! Jeżeli nie masz w obecnej chwili takich zobowiązań, to i tak zachęcamy Cię do skorzystania z naszego serwisu, bo wkrótce Ci się przyda!
sobota 05 listopada 2016 - 15:31:27 | Komentarze: 0
Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych - najważniejsze informacje

Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki to czas jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli. Ale zanim wyruszymy na cmentarze, dobrze zapoznać się z informacjami, które przygotował Zakład Usług Komunalnych w Szczecinie.
niedziela 30 października 2016 - 12:17:47 | Komentarze: 0
Amazon: 1000 nowych miejsc pracy w Kołbaskowie

Amazon: 1000 nowych miejsc pracy w sąsiedztwie Gumieniec

Amerykańska firma Amazon ogłosiła budowę olbrzymiego centrum logistycznego w Kołbaskowie. W ciągu trzech lat od momentu uruchomienia centrum, znajdzie w nim pracę ponad 1000 osób. Wkrótce rozpocząć się powinien nabór do firmy na stanowiska menadżerskie.
piątek 28 października 2016 - 13:31:01 | Komentarze: 0
W CH Ster będzie kino i część rozrywkowa

W CH Ster będzie kino
i część rozrywkowa


Możliwe, że już w 2019 roku w Centrum Handlowym Ster będzie kino. Ma to związek z planowaną rozbudową galerii. Inwestycja będzie realizowana na działce o powierzchni 8 hektarów, znajdującej się po zachodniej stronie istniejącego kompleksu handlowego. Rozbudowa istniejącego centrum zastąpi planowaną budowę CH Aleja Słońca, które miało być oddzielną galerią handlową.
sobota 22 października 2016 - 07:10:04 | Komentarze: 0
Bal Andrzejkowy w Akademii Tańca

Bal Andrzejkowy
w Akademii Tańca


Tegoroczne Andrzejki będą wyjątkowe, bo rock'n'rollowe! Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie zaprasza na niezwykły Bal Andrzejkowy w klimatach z połowy ubiegłego wieku. W programie wiele atrakcji, m.in. magiczne pokazy taneczne, wróżby i konkursy. Bal odbędzie się w sobotę 19 listopada. Już teraz zapraszamy do rezerwacji miejsc.
środa 19 października 2016 - 09:07:43 | Komentarze: 0
Dzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej - zdjęcia

Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej
- dużo zdjęć


W sobotę, 1 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się "Dzień Psiaka i Kociaka". Pogoda niestety nie dopisała, jednak nie brakowało osób, które chciały tego dnia pomóc bezdomnym zwierzakom. Część osób przywiozła karmę, niektórzy koce, byli też tacy, którzy tego dnia zdecydowali się na adopcję. Był to już trzeci taki festyn organizowany przez schronisko w Dobrej.
niedziela 02 października 2016 - 15:43:36 | Komentarze: 0
Dzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej

Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej


W sobotę, 1 października w godzinach 11:00 - 17:00 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt odbędzie się akcja charytatywna "Dzień Psiaka i Kociaka". Jest to już trzecia taka impreza organizowana przez schronisko w Dobrej. Festyn stał się wydarzeniem cyklicznym, skupiającym ogromne grono miłośników psów i kotów, a w szczególności "bezdomniaków".
piątek 30 września 2016 - 13:08:27 | Komentarze: 0
Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - zdjęcia

Piknik z gwiazdami serialu Ranczo - zdjęcia

W sobotę, 24 września w Centrum Handlowym Ster na Gumieńcach odbył się Piknik z gwiazdami serialu Ranczo. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Na scenie pojawili się aktorzy znani z popularnego serialu. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne i bawić się do woli na dmuchanych zabawkach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
wtorek 27 września 2016 - 09:11:56 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

POLBIT.jpg
POLBIT oferuje sprzedaż całego asortymentu branży komputerowej, głównie sprzętu poleasingowego renomowanych marek: różnych modeli komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, projektorów i innych urządzeń. Oferta kierowana jest do firm i różnych instytucji oraz do indywidualnych odbiorców. Sprzęt można obejrzeć w sklepie, który się mieści w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 4h, na stronie polbit.com bądź na aukcjach allegro - nicki: polbito i polbito2.

Kociuba.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama