Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Restauracja Nord w Mierzynie poleca jesienne menu

Restauracja Hotel Nord
w Mierzynie poleca jesienne menu


Przy ul. Lubieszyńskiej 1 w Mierzynie znajduje się świetna, lokalna Restauracja Hotel Nord. W menu znajdziemy zarówno dania z drobiu, wieprzowiny, wołowiny oraz ryb, jak również dania wegetariańskie i wegańskie. Wszystkie potrawy powstają z miłości do jedzenia oraz pasji gotowania.
piątek 20 października 2023 - 17:23:44 | Komentarze: 0
Promocja firmy: lokalna agencja marketingowa

Promocja firmy: dlaczego warto wybrać lokalną agencję marketingową?

W dzisiejszym cyfrowym świecie marketing jest kluczem do sukcesu dla wielu firm i przedsiębiorstw. Wybór odpowiedniej agencji marketingowej może znacząco wpłynąć na skuteczność działań reklamowych i promocyjnych. Agencja marketingowa zajmie się stworzeniem Twojego wizerunku w sieci: od samej strony internetowej, po jej pozycjonowanie i reklamę. W miarę jak rynek marketingu rośnie, coraz więcej firm rozważa możliwość współpracy z lokalnymi agencjami marketingowymi. Dlaczego? Oto kilka ważnych powodów.
czwartek 12 października 2023 - 16:47:44 | Komentarze: 0
Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School prowadzi zapisy na zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych kursantów, licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE.

czwartek 25 sierpnia 2022 - 10:19:31 | Komentarze: 0
Wakacje z Tańcem - zaprasza Akademia Tańca

Wakacje z Tańcem
- na półkolonie zaprasza Akademia Tańca


W wakacje Akademia Tańca zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe półkolonie, w trakcie których dzieci aktywnie wypoczną, będą się świetnie bawić, a przy okazji rozwiną swoje umiejętności taneczne. Półkolonie odbywać się będą w siedzibie Akademii przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie.
środa 08 czerwca 2022 - 15:37:51 | Komentarze: 0
Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak

Rozmowy niekontrolowane - Kamila Hirchy-Żak

Kolejny wywiad pod krawatem, przewidywalne pytania i oczywiste odpowiedzi? Nic z tych rzeczy. Rozmowy niekontrolowane to nowy program pełen energii, radości z życia i ciekawości świata. Pasje i zainteresowania naszych gości nie znoszą ograniczeń i nie poddają się kontroli.
wtorek 26 października 2021 - 19:23:33 | Komentarze: 0
Krzysztof Hołowczyc wygrywa Baja Poland 2021

Krzysztof Hołowczyc wygrywa Baja Poland 2021

Trzy dni rywalizacji i blisko 430 km ścigania po bezdrożach w Szczecinie, gminie Dobra i na Poligonie Drawskim wyłoniły zwycięzców Wysoka Grzęda Baja Poland 2021 - najważniejszej imprezy w rajdach terenowych w Polsce. Po raz siódmy w polskiej rundzie pucharu świata FIA triumfował Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Łukasza Kurzeję.
wtorek 31 sierpnia 2021 - 16:20:28 | Komentarze: 0
"Słoneczny Sad” - rekrutacja na rok 2021/2022

"Słoneczny Sad” - rekrutacja na rok 2021/2022

"Słoneczny Sad” - leśny żłobek i przedszkole w Dołujach rozpoczyna rekrutację na rok 2021/2022. Znajdziecie nas w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 49. Nasza edukacyjna placówka przyjmuje dzieci od 10 miesiąca życia do 6 lat. Zarówno w żłobku jak i przedszkolu prowadzone są 2 grupy. Już dziś zapisz swoje dziecko do naszej radosnej placówki.
piątek 12 marca 2021 - 10:43:23 | Komentarze: 0
Posłuchaj, DGS zmienia się w Demant

Posłuchaj,
DGS zmienia się w Demant


Jeden z największych pracodawców w regionie - DGS zmienił się w „Demant”. Firma od 2020 roku zatrudniła łącznie ponad 120 nowych specjalistów i planuje dalszy rozwój.


wtorek 02 marca 2021 - 09:13:43 | Komentarze: 0
Zachodnia obwodnica Szczecina - koalicja samorządów

Zachodnia obwodnica Szczecina - koalicja samorządów

Marszałek województwa organizuje koalicję samorządów na rzecz Zachodniego Drogowego Obejścia Szczecina. "Stoimy przed historyczną szansą na sfinansowanie tej inwestycji z funduszy unijnych. Mamy nadzieję, że mocny głos z Pomorza Zachodniego zostanie usłyszany w Warszawie i przyczyni się do jak najszybszej finalizacji tego bardzo ważnego drogowego projektu" - tłumaczy Olgierd Geblewicz.
czwartek 18 lutego 2021 - 19:48:04 | Komentarze: 0
Akademia Tańca zaprasza na kursy tańca

Akademia Tańca zaprasza na kursy tańca

Nie umiesz tańczyć lub nie masz poczucia rytmu? Możesz to zmienić pod czujnym okiem zawodowych tancerzy. Akademia Tańca poleca Walentynkowy Kurs Tańca oraz Latino Ladies w wersjach karnawałowej, dla początkujących i dla mam z dziećmi.
środa 03 lutego 2021 - 18:36:06 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej