Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Targi Dobrej Kuchni i Klub Sąsiada w CH Ster

Targi Dobrej Kuchni i
Klub Sąsiada w CH Ster


Zapraszamy wszystkich smakoszy na Targi Dobrej Kuchni, które odbędą się w weekend 18-19 czerwca na terenie patio Centrum Handlowego Ster. Dodatkowo w niedzielę polecamy kolejną edycję spotkań z cyklu "Klub sąsiada". Bohaterem Centrum Handlowego Ster będzie Julia Stanny, właścicielka znanej i lubianej w Szczecinie piekarnio-kawiarni "Bajgle Króla Jana", a o Tajemnicach Dzielnicy opowie Roman Czejarek - znany radiowy dziennikarz, autor bestsellerowych "Sekretów Szczecina", honorowy ambasador naszego miasta.
środa 15 czerwca 2016 - 05:35:37 | Komentarze: 0
Targi Sportowe i Akademia Teatralna Malucha w CH Ster

Targi Sportowe i
Akademia Teatralna Malucha w CH Ster


W weekend, 11-12 czerwca w Centrum Handlowym Ster odbędą się Targi Sportowe. Będzie można poczuć prawdziwą, piłkarską atmosferę! Centrum zaprasza też na "Sąsiedzką rywalizację", czyli spotkanie z grami planszowymi, a najmłodszych na Akademię Teatralną Malucha. Gorąco polecamy!
czwartek 09 czerwca 2016 - 07:45:51 | Komentarze: 0
Targi dla Najmłodszych w CH Ster

Targi dla Najmłodszych
w CH Ster


W weekend, 4-5 czerwca Centrum Handlowym Ster zaprasza na Targi dla Najmłodszych. Plac zabaw, trampolina, basen z kulkami, kącik gier i zabaw, malowanie buziek, skręcanie baloników, liczne konkursy i zabawy z animatorami - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na najmłodszych.
piątek 03 czerwca 2016 - 17:04:20 | Komentarze: 0
Atak nożownika na ul. Ku Słońcu w Szczecinie

Atak nożownika na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie

Policjanci zatrzymali w nocy nożownika, który w czwartek wieczorem ranił 36-letniego mężczyznę na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie. Ofiara napaści zmarła w szpitalu. Sprawcy grozi nawet dożywocie.
piątek 03 czerwca 2016 - 10:57:50 | Komentarze: 0
Plastyka opadających powiek

U kogo najczęściej przeprowadza się plastykę opadających powiek?

Każdy marzy, aby jego twarz jak najdłużej zachowała młodość i świeżość - jedną z najbardziej popularnych metod chirurgicznego odmładzania twarzy jest plastyka powiek.
środa 25 maja 2016 - 18:43:23 | Komentarze:
Konkurs: zaprojektuj wiaty przystankowe

Konkurs: zaprojektuj
wiaty przystankowe


Szczeciński deweloper Alsecco organizuje konkurs na zaprojektowanie dwóch nowych wiat przystankowych, które powstaną przy ul. Cukrowej na Gumieńcach, w pobliżu inwestycji "Nowa Cukrownia". Najlepszy projekt doczeka się realizacji, zwycięzca otrzyma także nagrodę w wysokości 1 tys. zł.
piątek 20 maja 2016 - 11:02:09 | Komentarze: 0
Targi Turystyczne w CH Ster na Gumieńcach

Targi Turystyczne w
CH Ster na Gumieńcach


Już w najbliższy weekend, w dniach 21-22 maja, zapraszamy wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać wakacji, na Targi Turystyczne w Centrum Handlowym Ster. Na terenie patio swoją ofertę przedstawią biura podróży, organizatorzy kolonii i półkolonii oraz inne firmy związane z branżą turystyczną. Na wszystkich zwiedzających będą czekać specjalne oferty i atrakcyjne rabaty.
środa 18 maja 2016 - 09:03:56 | Komentarze: 0
Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie

Park trampolin przy Gumieńcach - wkrótce otwarcie

Na przełomie maja i czerwca, w bliskim sąsiedztwie Gumieniec, otwarty zostanie pierwszy w Szczecinie park trampolin - Jump Szczecin. Raj dla miłośników skoków i dobrej rozrywki znajdować się będzie przy ulicy Mieszka I. Oprócz trampolin w parku znajdziemy m.in. tory przeszkód i ścieżki akrobatyczne.
poniedziałek 16 maja 2016 - 12:39:28 | Komentarze: 0
Policja szuka świadków wypadku

Policja szuka świadków wypadku

Policja szuka świadków wypadku na ulicy Derdowskiego. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia 2016 r. W godzinach porannych mercedes wyjeżdżający ze stacji benzynowej od strony ul. Świerczewskiej potrącił idącą chodnikiem 70-letnią kobietę. W wyniku wypadku kobieta odniosła obrażenia.
poniedziałek 09 maja 2016 - 10:03:06 | Komentarze: 0
Targi Ogrodnicze na Gumieńcach

Targi Ogrodnicze
na Gumieńcach


W weekend, 7-8 maja Centrum Handlowe STER zamieni się w tajemniczy ogród. Zwiedzając Targi Ogrodnicze, goście kompleksu będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą roślin i ozdób do ogrodów oraz na balkony. Spotkają się z architektem krajobrazu, specjalistami od pielęgnacji zieleni oraz dowiedzą się, jak w prosty sposób ozdobić balkon.
czwartek 05 maja 2016 - 13:55:15 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

pit & cit

biuro usług księgowych
ul. Monte Cassino 30 I P. Szczecin
tel. 608 585 699, biuro@piticit.szczecin.pl
Rozliczenia podatkowe, obsługa kadrowo-płacowa, załatwianie formalności w US i ZUS, pomoc
w założeniu działalności. Zawsze terminowo i w pełni profesjonalnie.
Więcej na: www.piticit.szczecin.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama