Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Nowy wymiar rozrywki w Szczecinie

Nowy wymiar rozrywki
w Szczecinie


Laserowy paintball, pokoje zagadek, salon VR (virtual reality) - to atrakcje, które wyznaczają całkowicie nowy nurt zabawy. Znajdziemy je w Centrum Rozrywki w Szczecinie, które funkcjonuje przy Al. Niepodległości. To rozrywka w zupełnie nowym wymiarze, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.
sobota 10 lutego 2018 - 14:42:56 | Komentarze: 0
W tym roku rusza rozbudowa CH Ster. Będzie kino...

W tym roku rusza rozbudowa CH Ster.
Będzie kino i restauracje


Jeszcze w tym roku ma ruszyć rozbudowa Centrum Handlowego Ster. W nowej części ma znajdować się m.in. kino, restauracje oraz lokale przeznaczone przede wszystkim dla marek modowych. Inwestycja będzie realizowana na działce znajdującej się po zachodniej stronie istniejącego kompleksu handlowego, w części już na terenie Mierzyna. Rozbudowa istniejącego centrum zastąpi planowaną budowę CH Aleja Słońca, które miało być oddzielną galerią handlową.
czwartek 25 stycznia 2018 - 10:15:32 | Komentarze: 0
Konsekwencje nowej ustawy o grach losowych

Jakie są konsekwencje nowej ustawy o grach losowych

W grudniu 2016 roku w Polsce zatwierdzono nowelizację ustawy o grach hazardowych, a jej zapisy weszły w życie w kwietniu i 1 lipca 2017 roku. Wyłącznie bukmacherzy, którzy dostosowali się do nowego prawa, mogą legalnie działać na polskim rynku.
poniedziałek 22 stycznia 2018 - 09:45:28 | Komentarze: 0
Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

Spokojnych Świąt
Bożego Narodzenia


Mieszkańcom Gumieniec i całego Szczecina składamy życzenia Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mnóstwo ciepła i radości, pięknych momentów i chwil wśród rodziny, trochę odpoczynku oraz dużo szczęścia, pomyślności i kolorowych prezentów pod zieloną choinką.
sobota 23 grudnia 2017 - 13:00:01 | Komentarze: 0
Tramwaj do Mierzyna z dofinansowaniem UE

Tramwaj do Mierzyna
z dofinansowaniem UE


Ponad 85 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej trafi do Szczecina na realizację trzech dużych projektów inwestycyjnych. Jednym z nich jest budowa torowiska do pętli tramwajowej Mierzyn. Realizację zaplanowano na lata 2019-2021.
czwartek 21 grudnia 2017 - 17:44:57 | Komentarze: 0
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca

Bal Sylwestrowy
w Akademii Tańca


Serdecznie zapraszamy na wyjątkową noc sylwestrową do Akademii Tańca w Szczecinie. Sylwester 2017/18 pod nazwą "Pół żartem pół serio" przeniesie gości, jak za dotknięciem magicznej różdżki, w świat filmu. Podczas balu zaplanowano szereg atrakcji, m.in.: pokazy par tanecznych i porywającą muzykę. Gorąco polecamy!
wtorek 14 listopada 2017 - 17:04:23 | Komentarze: 0
Centrum Amazon w Kołbaskowie już otwarte

Centrum Amazon w Kołbaskowie już otwarte. Podróż do XXII wieku

Amazon, światowy lider sprzedaży internetowej, otworzył w Kołbaskowie centrum logistyczne. To najnowocześniejszy obiekt w Polsce. Pracuje w nim już kilkaset osób - docelowo będzie ich ponad 1000. W centrum działa też 3000 specjalistycznych robotów, które transportują regały z produktami. Docelowo centrum w Kołbaskowie planuje wysyłać ponad milion produktów na dobę.
czwartek 09 listopada 2017 - 18:06:06 | Komentarze: 0
Czarodziejski Świat Malucha w CH Ster

Czarodziejski Świat Malucha w CH Ster

W niedzielę, 15 października zapraszamy do Centrum Handlowego Ster na Akademię Twórczego Malucha. Tym razem będzie można zajrzeć do czarodziejskiego świata zabaw. Początek o godzinie 12:00. W programie same magiczne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!
środa 11 października 2017 - 09:25:40 | Komentarze: 0
Kobiecym Okiem o wizażu. Zaproszenie na spotkanie

Kobiecym Okiem o wizażu. Zaproszenie na spotkanie

W czwartek, 27 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kobiecym Okiem w Sterze. Uczestniczki spotkania dowiedzą się jak poczuć się jeszcze lepiej we własnej skórze. O stylizacji i makijażu dla każdej kobiety opowiedzą prowadzące Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl, a gość specjalny Anna Ścibior-Butrym przekaże kilka cennych wskazówek.
środa 26 lipca 2017 - 10:35:58 | Komentarze: 0
Akademia Twórczego Malucha w CH Ster

Akademia Twórczego Malucha w CH Ster

Już w niedzielę, 9 lipca o godz. 12 zapraszamy do Centrum Handlowego Ster na Akademię Twórczego Malucha pod hasłem "Hawajskie pozdrowienie". Podczas spotkania dzieci nauczą się tańca hula, wezmą udział w grach i zabawach oraz zrobią gigantyczną hawajską girlandę.
środa 05 lipca 2017 - 18:55:56 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama