Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

I Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny

I Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny

W niedzielę, 25 czerwca zapraszamy gorąco na Pierwszy Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny - wspólną wycieczkę rowerową dla całych rodzin. Trasa rajdu liczy 11 km. Tempo jazdy będzie rekreacyjne (10 km/h), tak aby nawet najmłodsi dali radę. Każda rowerowa rodzinka jest mile widziana. Polecamy i zapraszamy!
wtorek 20 czerwca 2017 - 17:36:31 | Komentarze: 0
Finał Polbit Esport League w Azoty Arena

Finał Polbit Esport League w Azoty Arena

Pod koniec miesiąca w Azoty Arena najlepsi e-sportowcy zmierzą się w turnieju Counter-Strike: Global Offensive. Zmagania odbędą się 24-25 czerwca i będą zwieńczeniem prawie dwóch miesięcy rywalizacji w Ekstralidze od Polbit Esport League. Pula nagród w zawodach wynosi 8.000 zł.
poniedziałek 19 czerwca 2017 - 15:32:57 | Komentarze: 0
Tańczące Brzdące - półkolonie dla dzieci

Tańczące Brzdące
- półkolonie dla dzieci


"Tańczące Brzdące" to półkolonie dla dzieci, na które zaprasza Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie. Dzieci na pewno nie będą narzekały na brak zajęć. W programie m.in.: nauka tańca, zajęcia ogólnorozwojowe, baloniada, wycieczka do agroturystyki w Smętowicach i wiele innych atrakcji. Polecamy!
czwartek 08 czerwca 2017 - 17:56:58 | Komentarze: 0
Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole...

Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator

Przedszkole i Szkoła Podstawowe dla dziewcząt Fale oraz Szkoła Podstawowe dla chłopców Nawigator zapraszają na dni otwarte wszystkie rodziny poszukujące dobrej edukacji dla swoich dzieci. Bogata oferta edukacyjna, wsparcie w wychowaniu dzieci, własna kuchnia oraz zorganizowany transport czynią ofertę wspomnianych placówek niezwykle atrakcyjną.
niedziela 04 czerwca 2017 - 15:17:19 | Komentarze: 0
Praca w Niemczech jako opiekun osób starszych

Praca w Niemczech jako opiekun osób starszych - co warto o niej wiedzieć?

Zastanawiasz się, czym się zająć w życiu? Może zasypiasz i budzisz się z tym pytaniem, lecz nadal nie znasz na nie odpowiedzi? Może znów dowiedziałeś się, że któryś z Twoich znajomych wyjechał pracować do Niemiec i docierają do Ciebie przez portal społecznościowy jego nowe zdjęcia, na których jest uśmiechnięty i szczęśliwy? Chociaż go nie znamy, możemy niemal zagwarantować, że nie udaje - warto wyjechać za granicę, ponieważ są tam ludzie, którzy czekają na Ciebie i docenią Twoją obecność. Są to seniorzy - a więc część społeczeństwa najbardziej zdana na pomoc drugiej osoby, zależna od jej dobrej woli i otwarta na stworzenie przyjacielskiej relacji.
środa 22 lutego 2017 - 18:03:14 | Komentarze: 0
Półkolonie zimowe w Elite Sport Club

Półkolonie zimowe
w Elite Sport Club


Zapraszamy na półkolonie zimowe w Elite Sport Club w Mierzynie. Są jeszcze wolne miejsca. W programie dużo atrakcji, m.in. tenis ziemny i stołowy, strzelnica sportowa, gry i zabawy ruchowe, a także ognisko z kiełbaskami. Organizatorzy zapewniają opiekę od godz. 7:00 do 17:00.
wtorek 07 lutego 2017 - 17:01:01 | Komentarze: 0
Wybierz Bohatera Roku 2016 CH Ster

Wybierz Bohatera Roku 2016 CH Ster

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie zaprasza do udziału w głosowaniu na Bohatera Roku 2016. Kim są Bohaterowie CH Ster? To uczestnicy "Klubu Sąsiada" - cyklu spotkań organizowanych z myślą o okolicznych mieszkańcach.
wtorek 31 stycznia 2017 - 18:06:38 | Komentarze: 0
Piłkarskie święto u Salezjanów

Piłkarskie święto
u Salezjanów


Kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar św. Jana Bosko już wkrótce. W tej organizowanej cyklicznie imprezie weźmie udział ponad 70 zespołów i blisko tysiąc piłkarzy. To jedna z największych halowych imprez piłkarskich dla młodzieży szkolnej na Pomorzu Zachodnim. Mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie od 23 do 26 stycznia.
czwartek 19 stycznia 2017 - 18:16:35 | Komentarze: 0
Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

Szczęśliwego Nowego
2017 Roku!


Wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku! Oby nie był gorszy od minionego i zdecydowanie lepszy w sprawach finansowych i zawodowych. Wszystkim mieszkańcom Gumieniec życzymy udanego roku i moc zdrowia, które jest najważniejsze!
sobota 31 grudnia 2016 - 17:07:53 | Komentarze: 0
Kancelaria Podatkowa Kociuba & Kociuba

Kancelaria Podatkowa Kociuba & Kociuba

Kancelaria Podatkowa Kociuba & Kociuba jest firmą rodzinną działającą na szczecińskim rynku od 2007 roku. W jednym miejscu łączymy wieloletnie doświadczenie z szeroką wiedzą na temat świadczonych usług, doskonałą znajomością specyfiki polskiego systemu podatkowego oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta bez względu na to, czy jest osobą prywatną, czy też reprezentantem małego lub średniego przedsiębiorstwa.
wtorek 13 grudnia 2016 - 12:42:44 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama