Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Tramwaj do Mierzyna z dofinansowaniem UE

Tramwaj do Mierzyna
z dofinansowaniem UE


Ponad 85 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej trafi do Szczecina na realizację trzech dużych projektów inwestycyjnych. Jednym z nich jest budowa torowiska do pętli tramwajowej Mierzyn. Realizację zaplanowano na lata 2019-2021.
czwartek 21 grudnia 2017 - 17:44:57 | Komentarze: 0
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca

Bal Sylwestrowy
w Akademii Tańca


Serdecznie zapraszamy na wyjątkową noc sylwestrową do Akademii Tańca w Szczecinie. Sylwester 2017/18 pod nazwą "Pół żartem pół serio" przeniesie gości, jak za dotknięciem magicznej różdżki, w świat filmu. Podczas balu zaplanowano szereg atrakcji, m.in.: pokazy par tanecznych i porywającą muzykę. Gorąco polecamy!
wtorek 14 listopada 2017 - 17:04:23 | Komentarze: 0
Centrum Amazon w Kołbaskowie już otwarte

Centrum Amazon w Kołbaskowie już otwarte. Podróż do XXII wieku

Amazon, światowy lider sprzedaży internetowej, otworzył w Kołbaskowie centrum logistyczne. To najnowocześniejszy obiekt w Polsce. Pracuje w nim już kilkaset osób - docelowo będzie ich ponad 1000. W centrum działa też 3000 specjalistycznych robotów, które transportują regały z produktami. Docelowo centrum w Kołbaskowie planuje wysyłać ponad milion produktów na dobę.
czwartek 09 listopada 2017 - 18:06:06 | Komentarze: 0
Czarodziejski Świat Malucha w CH Ster

Czarodziejski Świat Malucha w CH Ster

W niedzielę, 15 października zapraszamy do Centrum Handlowego Ster na Akademię Twórczego Malucha. Tym razem będzie można zajrzeć do czarodziejskiego świata zabaw. Początek o godzinie 12:00. W programie same magiczne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!
środa 11 października 2017 - 09:25:40 | Komentarze: 0
Kobiecym Okiem o wizażu. Zaproszenie na spotkanie

Kobiecym Okiem o wizażu. Zaproszenie na spotkanie

W czwartek, 27 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kobiecym Okiem w Sterze. Uczestniczki spotkania dowiedzą się jak poczuć się jeszcze lepiej we własnej skórze. O stylizacji i makijażu dla każdej kobiety opowiedzą prowadzące Nina Kaczmarek i Anita Gałek z Kobietowo.pl, a gość specjalny Anna Ścibior-Butrym przekaże kilka cennych wskazówek.
środa 26 lipca 2017 - 10:35:58 | Komentarze: 0
Akademia Twórczego Malucha w CH Ster

Akademia Twórczego Malucha w CH Ster

Już w niedzielę, 9 lipca o godz. 12 zapraszamy do Centrum Handlowego Ster na Akademię Twórczego Malucha pod hasłem "Hawajskie pozdrowienie". Podczas spotkania dzieci nauczą się tańca hula, wezmą udział w grach i zabawach oraz zrobią gigantyczną hawajską girlandę.
środa 05 lipca 2017 - 18:55:56 | Komentarze: 0
I Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny

I Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny

W niedzielę, 25 czerwca zapraszamy gorąco na Pierwszy Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny - wspólną wycieczkę rowerową dla całych rodzin. Trasa rajdu liczy 11 km. Tempo jazdy będzie rekreacyjne (10 km/h), tak aby nawet najmłodsi dali radę. Każda rowerowa rodzinka jest mile widziana. Polecamy i zapraszamy!
wtorek 20 czerwca 2017 - 17:36:31 | Komentarze: 0
Finał Polbit Esport League w Azoty Arena

Finał Polbit Esport League w Azoty Arena

Pod koniec miesiąca w Azoty Arena najlepsi e-sportowcy zmierzą się w turnieju Counter-Strike: Global Offensive. Zmagania odbędą się 24-25 czerwca i będą zwieńczeniem prawie dwóch miesięcy rywalizacji w Ekstralidze od Polbit Esport League. Pula nagród w zawodach wynosi 8.000 zł.
poniedziałek 19 czerwca 2017 - 15:32:57 | Komentarze: 0
Tańczące Brzdące - półkolonie dla dzieci

Tańczące Brzdące
- półkolonie dla dzieci


"Tańczące Brzdące" to półkolonie dla dzieci, na które zaprasza Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie. Dzieci na pewno nie będą narzekały na brak zajęć. W programie m.in.: nauka tańca, zajęcia ogólnorozwojowe, baloniada, wycieczka do agroturystyki w Smętowicach i wiele innych atrakcji. Polecamy!
czwartek 08 czerwca 2017 - 17:56:58 | Komentarze: 0
Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole...

Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator

Przedszkole i Szkoła Podstawowe dla dziewcząt Fale oraz Szkoła Podstawowe dla chłopców Nawigator zapraszają na dni otwarte wszystkie rodziny poszukujące dobrej edukacji dla swoich dzieci. Bogata oferta edukacyjna, wsparcie w wychowaniu dzieci, własna kuchnia oraz zorganizowany transport czynią ofertę wspomnianych placówek niezwykle atrakcyjną.
niedziela 04 czerwca 2017 - 15:17:19 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama