Zaloguj się | Rejestracja

Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Drugi etap remontu ul. Hrubieszowskiej

Drugi etap remontu ul. Hrubieszowskiej

W związku z rozpoczęciem drugiego etapu przebudowy ul. Hrubieszowskiej na szczecińskich Gumieńcach, ulica zostanie całkowicie wyłączona z ruchu od 21 października. Objazd wyznaczono ulicami Lubelską i Spiską. Na wykonanie zadania wykonawca ma 7 miesięcy.
wtorek 20 października 2020 - 06:50:05 | Komentarze: 0
Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską

Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską

Przed nami największa akcja sprzątania Puszczy Wkrzańskiej. Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.
czwartek 15 października 2020 - 09:33:34 | Komentarze: 0
Policyjny pościg na Gumieńcach

Policyjny pościg na Gumieńcach

Policyjny pościg, którego finał miał miejsce na rondzie Gierosa na Gumieńcach, rozpoczął się w niedzielę tuż po godz. 8:00 w Dołujach. Kierujący czarnym audi A4 nie zatrzymał się do kontroli.
poniedziałek 12 października 2020 - 15:17:09 | Komentarze: 0
Zdrowe Przedszkole w Szczecinie

Zdrowe Przedszkole
w Szczecinie


Jest takie miejsce, w samym centrum Szczecina, w którym dzieci poprzez zabawę uczą się zdrowych nawyków. Placówka stawia na ruch i świeże powietrze. Uczy dzieci jak zdrowo zapełnić brzuszki. Opiekunowie zakręceni są na punkcie dzieci i to widać od razu. Na pokładzie przedszkola są nie tylko pedagodzy z ogromnym doświadczeniem i pasją, ale także sensoplastyk, psycholog, dogoterapeuta, logopeda i tyflopedagog. Zapraszamy!
poniedziałek 15 czerwca 2020 - 15:38:23 | Komentarze: 0
esenc JA ania - blog o zdrowym odżywianiu, urodzie...

esenc JA ania - blog o zdrowym odżywianiu, urodzie i naturalnych kosmetykach

Zdrowie, dieta, post, fitness, sport, kuchnia, domowe naturalne kosmetyki, chemia, uroda, kobieta, dieta dr Dąbrowskiej - wszystko to, jak również dodatkowo garść rozsądnego myślenia i sarkastycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość odkryjesz na esenc JA ania. Polecamy serdecznie!
wtorek 12 maja 2020 - 09:02:27 | Komentarze: 0
Alpina - domki z drewna

Alpina - domki z drewna

Drewniane domki letniskowe to funkcjonalne rozwiązanie na każdej działce. Szybki montaż, wytrzymałość i ekologiczny charakter domku powoduje, że domki letniskowe stanowią element architektury na działkach rekreacyjnych, czy rodzinnych ogródkach działkowych. Wielofunkcyjność domków drewnianych sprawia, że coraz więcej klientów korzysta z usług firmy Alpina, by cieszyć się swoim domkiem letniskowym.
poniedziałek 04 maja 2020 - 10:56:51 | Komentarze: 0
Migdałowa 3 - lokale do wynajęcia w Dobrej

Migdałowa 3 - przestrzeń lokalowa do wynajęcia
w Dobrej


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia przestrzeni lokalowej w budynku przy ul. Migdałowej 3 w Dobrej. Budynek, zlokalizowany przy głównej drodze Dobra - Wołczkowo, jest po generalnym remoncie, wyposażony w nowoczesną sieć światłowodową oraz systemy PPOŻ. Wynająć można biura, pomieszczenia lub nawet cały budynek.
poniedziałek 16 grudnia 2019 - 16:24:07 | Komentarze: 0
Centrum Medyczne Dobra zaprasza pacjentów

Centrum Medyczne Dobra zaprasza pacjentów

W czerwcu Centrum Medyczne Dobra zostało przeniesione do nowej, komfortowej siedziby przy ul. Poziomkowej 5 B. Na powierzchni około 1000 metrów kwadratowych urządzono dziesięć gabinetów konsultacyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny
poniedziałek 16 września 2019 - 06:04:12 | Komentarze: 0
Półkolonie sportowe w Mierzynie

Półkolonie sportowe
w Mierzynie


Zapraszamy na wakacyjne półkolonie sportowe w Elite Sport Club w Mierzynie dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Organizatorzy przygotowali wiele różnorodnych atrakcji. Mega promocja: cena przy zapisaniu dziecka na 3 turnusy wynosi tylko 299 zł za turnus. To najtaniej w Szczecinie!
środa 12 czerwca 2019 - 07:23:46 | Komentarze: 0
Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie

Steam Wash - myjnia parowa w Mierzynie

Steam Wash to nowoczesna myjnia ręczna w Mierzynie. Pojazdy są tutaj czyszczone za pomocą profesjonalnych urządzeń wykorzystujących suchą parę pod wysokim ciśnieniem. Mycie parowe to najwyższa wydajność czyszczenia oraz największe bezpieczeństwo lakieru. Nowoczesna myjnia znajduje się przy ul. Spółdzielców 8b. Steam Wash dzięki współpracy z marką Chemotion jest też oficjalnym dystrybutorem kosmetyków samochodowych w województwie zachodniopomorskim.
piątek 07 grudnia 2018 - 09:42:31 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej