Zaloguj się | Rejestracja

Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską


Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską

Przed nami największa akcja sprzątania Puszczy Wkrzańskiej. Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.


"Biegając, spacerując, jeżdżąc rowerem na co dzień w Puszczy Wkrzańskiej napotykamy na coraz więcej śmieci. Przestańmy patrzeć na innych, zróbmy to sami. Wyjdźmy, spotkajmy się i pokażmy naszym dzieciom, że piękne lasy z bajek naprawdę istnieją, a śpiącą królewnę można obudzić naszą wspólną inicjatywą" - mówi Daniel Krępa z projektu ekologicznego Human Waste Zone, który jest organizatorem akcji.

Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży. W akcji wezmą udział ekipy z Wolina, Chociwla, Stargardu i innych miejscowości.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Dobra do przyłączenia się do akcji, która rozpocznie się w sobotę, 17 października o godz. 10:00. Miejsce zbiórki to Polana Miodowa w Szczecinie.

"Prosimy o zabranie maseczek. Środki do dezynfekcji, worki i rękawice zapewniamy na każdym z punktów" - informują organizatorzy.

Więcej informacji na humanwastezone.com

Organizatorem akcji jest projekt ekologiczny Human Waste Zone. Sponsorem głównym i wspólorganizatorem jest firma TENZI. Akcja odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Urzędu Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Akcja Śpiąca Królewna - sprzątanie Puszczy Wkrzańskiej 2020:
czwartek 15 października 2020 - 09:33:34 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej