Zaloguj się | Rejestracja

esenc JA ania - blog o zdrowym odżywianiu, urodzie...


esenc JA ania - blog o zdrowym odżywianiu, urodzie i naturalnych kosmetykach

Zdrowie, dieta, post, fitness, sport, kuchnia, domowe naturalne kosmetyki, chemia, uroda, kobieta, dieta dr Dąbrowskiej - wszystko to, jak również dodatkowo garść rozsądnego myślenia i sarkastycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość odkryjesz na esenc JA ania. Polecamy serdecznie!


"Na blogu nie znajdziesz tajemnej wiedzy czy popisów literackich. Znajdziesz tutaj najważniejsze składniki mojej esencji. Świadomie, w oparciu o zdobytą wiedzę, podzielę się ekstraktem z tego co moim zdaniem jest w życiu istotne, użyteczne i ciekawe. To co inspiruje, zachwyca, budzi uczucia i wywołuje emocje dorzucę do filiżanki. Moją herbatę - napar z życia codziennego - czas zaparzyć! Mieszanka substancji zapachowych, smakowych, chemicznych i hormonalnych. Może dzięki temu co tu znajdziesz, Ty również odnajdziesz swój smak? Zapraszam." - Ania

Ania - koleżanka do herbaty, znajoma z sąsiedztwa, blogerka, dziennikarka, trener personalny i instruktorka fitness. W wieku na tyle dojrzałym by posiadać wiedzę i doświadczenie, i na tyle surowym by pragnąć więcej. Przepełniona muzyką, tańcem i radością dnia codziennego, dba o rozwój fizyczny i mentalny. Zniechęcona gorzkim smakiem, delektuje się obecnie wysokogatunkową esencją życia!Kontakt:


e-mail: ania.esencja@gmail.com
esencjania.blogspot.com
facebook.com/esencjania

Artykuł promocyjny

wtorek 12 maja 2020 - 09:02:27 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej