Wiadomośćesenc JA ania - blog o zdrowym odżywianiu, urodzie...
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez kacper
wtorek 12 maja 2020 - 09:02:27


esenc JA ania - blog o zdrowym odżywianiu, urodzie i naturalnych kosmetykach


Zdrowie, dieta, post, fitness, sport, kuchnia, domowe naturalne kosmetyki, chemia, uroda, kobieta, dieta dr Dąbrowskiej - wszystko to, jak również dodatkowo garść rozsądnego myślenia i sarkastycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość odkryjesz na esenc JA ania. Polecamy serdecznie!


"Na blogu nie znajdziesz tajemnej wiedzy czy popisów literackich. Znajdziesz tutaj najważniejsze składniki mojej esencji. Świadomie, w oparciu o zdobytą wiedzę, podzielę się ekstraktem z tego co moim zdaniem jest w życiu istotne, użyteczne i ciekawe. To co inspiruje, zachwyca, budzi uczucia i wywołuje emocje dorzucę do filiżanki. Moją herbatę - napar z życia codziennego - czas zaparzyć! Mieszanka substancji zapachowych, smakowych, chemicznych i hormonalnych. Może dzięki temu co tu znajdziesz, Ty również odnajdziesz swój smak? Zapraszam." - Ania

Ania - koleżanka do herbaty, znajoma z sąsiedztwa, blogerka, dziennikarka, trener personalny i instruktorka fitness. W wieku na tyle dojrzałym by posiadać wiedzę i doświadczenie, i na tyle surowym by pragnąć więcej. Przepełniona muzyką, tańcem i radością dnia codziennego, dba o rozwój fizyczny i mentalny. Zniechęcona gorzkim smakiem, delektuje się obecnie wysokogatunkową esencją życia!Kontakt:


e-mail: ania.esencja@gmail.com
esencjania.blogspot.com
facebook.com/esencjania

Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1787 )