Zaloguj się | Rejestracja

Policyjny pościg na Gumieńcach


Policyjny pościg na Gumieńcach

Policyjny pościg, którego finał miał miejsce na rondzie Gierosa na Gumieńcach, rozpoczął się w niedzielę tuż po godz. 8:00 w Dołujach. Kierujący czarnym audi A4 nie zatrzymał się do kontroli.


W niedzielny poranek w Dołujach, młody mężczyzna kierujący osobowym audi, nie zatrzymał się do rutynowej kontroli i zaczął uciekać. Jak podaje sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach, pełniący tam służbę w pojedynkę policjant z Mierzyna natychmiast ruszył w pościg.

Uciekającemu kierowcy, który podróżował z pasażerką, udało się dotrzeć do ronda Gierosa w Szczecinie, na którym stracił panowanie nad autem uderzając w krawężnik. Ścigający go radiowóz, zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą ucieczkę.

Nikomu nic się nie stało. Kierowca audi trafił do szpitala na badania, które określą czy był pod wpływem środków odurzających.

Źródło: szczecin.wyborcza.pl, szczecin.naszemiasto.pl
poniedziałek 12 października 2020 - 15:17:09 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej