Zaloguj się | Rejestracja

Drugi etap remontu ul. Hrubieszowskiej


Drugi etap remontu ul. Hrubieszowskiej

W związku z rozpoczęciem drugiego etapu przebudowy ul. Hrubieszowskiej na szczecińskich Gumieńcach, ulica zostanie całkowicie wyłączona z ruchu od 21 października. Objazd wyznaczono ulicami Lubelską i Spiską. Na wykonanie zadania wykonawca ma 7 miesięcy.


Ul. Hrubieszowska od lat wymagała remontu. Starała się o to Rada Osiedla Gumieńce jak i sami mieszkańcy. Stała się ważnym łącznikiem ulic Spiskiej i Ku Słońcu, zwłaszcza od momentu wybudowania centrum handlowego i marketu budowlanego, kiedy ruch pojazdów zwiększył się wielokrotnie.

W połowie lutego br. przetarg na przebudowę ul. Hrubieszowskiej wygrał Elbud Szczecin, który koszt inwestycji oszacował na niespełna 4,3 mln zł. Od środy 21 października, prace wkroczą w drugi etap, w ramach którego przewiduje się przebudowę jezdni na odcinku od skrzyżowania z ul. Spiską do drogi wewnętrznej prowadzącej na teren osiedla SM Selfa. Jezdnia ul. Hrubieszowskiej zostanie na tym odcinku całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów.

Objazd wyznaczono ulicami Lubelską i Spiską. W zakres zadania inwestycyjnego wchodzi m.in. przebudowa jezdni, chodników, kanalizacji deszczowej, sanitarnej i wodociągowej, kolidującego uzbrojenia i wybudowanie elementów małej architektury. Na wykonanie zadania wykonawca ma 7 miesięcy.Ulica Hrubieszowska na Gumieńcach w Szczecinie - Google Street View:


Instrukcja: w celu obracania widoku skorzystaj z kółka na panelu sterowania w lewym górnym rogu lub użyj strzałek w lewo i w prawo na klawiaturze. Jeśli chcesz przejść po ulicy, kliknij jedną z białych strzałek nałożonych na drogę lub użyj strzałek w górę i w dół na klawiaturze.

wtorek 20 października 2020 - 06:50:05 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej