Zaloguj się | Rejestracja

Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie


Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie

Restauracja Hotel Nord zaprasza mieszkańców na otwarcie nowej kawiarnio-lodziarni. W ogródku letnim przy ul. Lubieszyńskiej 1 znajdziemy m.in. prawdziwe lody rzemieślnicze, pyszne ciasta, fantazyjne desery, aromatyczne napoje, kawy, smakowite gofry, wytrawne przekąski, a nawet sałatki oraz kanapki.


Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie otwiera się w środę, 1 maja o godz. 10:00. Właściciele słodkiego punktu zapowiedzieli już wiele atrakcji. Na dzieci będą czekać balony i słodkości, przygotowana zostanie ścianka do zdjęć, a pierwszych 10 klientów może liczyć na porcję lodów gratis. Dodatkowo pierwszego dnia obowiązywać będzie 50% zniżka na wybrany smak lodów. Jaki? To będzie niespodzianka.

W kawiarnio-lodziarni będziemy mogli zamówić gofry, tak dobre jak nad morzem, smakowite desery, przepyszne ciasta z witrynki, kawy i herbaty, zarówno na ciepło jak i w wersji mrożonej, wino, piwo, koktajle, popularne smoothie i naturalne soki 100%.

W ogródku letnim znajdować się będą stoliki z wygodnymi krzesłami, przy których będzie można skosztować wybrane słodkości.

Zapraszamy 1 maja o godz. 10:00 do kawiarnio-lodziarni Nord przy ulicy Lubieszyńskiej 1 w Mierzynie . Do zobaczenia na przepysznych lodach i słodkich deserach.

Artykuł promocyjny

Zobacz artykuły powiązane:

Restauracja Hotel Nord
w Mierzynie poleca jesienne menu


Przy ul. Lubieszyńskiej 1 w Mierzynie znajduje się świetna, lokalna Restauracja Hotel Nord. W menu znajdziemy zarówno dania z drobiu, wieprzowiny, wołowiny oraz ryb, jak również dania wegetariańskie i wegańskie. Wszystkie potrawy powstają z miłości do jedzenia oraz pasji gotowania.

piątek 26 kwietnia 2024 - 18:41:33 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej