WiadomośćNowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
piątek 26 kwietnia 2024 - 18:41:33


Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie


Restauracja Hotel Nord zaprasza mieszkańców na otwarcie nowej kawiarnio-lodziarni. W ogródku letnim przy ul. Lubieszyńskiej 1 znajdziemy m.in. prawdziwe lody rzemieślnicze, pyszne ciasta, fantazyjne desery, aromatyczne napoje, kawy, smakowite gofry, wytrawne przekąski, a nawet sałatki oraz kanapki.


Nowa kawiarnio-lodziarnia w Mierzynie otwiera się w środę, 1 maja o godz. 10:00. Właściciele słodkiego punktu zapowiedzieli już wiele atrakcji. Na dzieci będą czekać balony i słodkości, przygotowana zostanie ścianka do zdjęć, a pierwszych 10 klientów może liczyć na porcję lodów gratis. Dodatkowo pierwszego dnia obowiązywać będzie 50% zniżka na wybrany smak lodów. Jaki? To będzie niespodzianka.

W kawiarnio-lodziarni będziemy mogli zamówić gofry, tak dobre jak nad morzem, smakowite desery, przepyszne ciasta z witrynki, kawy i herbaty, zarówno na ciepło jak i w wersji mrożonej, wino, piwo, koktajle, popularne smoothie i naturalne soki 100%.

W ogródku letnim znajdować się będą stoliki z wygodnymi krzesłami, przy których będzie można skosztować wybrane słodkości.

Zapraszamy 1 maja o godz. 10:00 do kawiarnio-lodziarni Nord przy ulicy Lubieszyńskiej 1 w Mierzynie . Do zobaczenia na przepysznych lodach i słodkich deserach.

Artykuł promocyjny

Zobacz artykuły powiązane:

Restauracja Hotel Nord
w Mierzynie poleca jesienne menu


Przy ul. Lubieszyńskiej 1 w Mierzynie znajduje się świetna, lokalna Restauracja Hotel Nord. W menu znajdziemy zarówno dania z drobiu, wieprzowiny, wołowiny oraz ryb, jak również dania wegetariańskie i wegańskie. Wszystkie potrawy powstają z miłości do jedzenia oraz pasji gotowania.Źródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1821 )