WiadomośćBal Andrzejkowy w Akademii Tańca
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa 19 października 2016 - 09:07:43


Bal Andrzejkowy
w Akademii Tańca


Tegoroczne Andrzejki będą wyjątkowe, bo rock'n'rollowe! Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie zaprasza na niezwykły Bal Andrzejkowy w klimatach z połowy ubiegłego wieku. W programie wiele atrakcji, m.in. magiczne pokazy taneczne, wróżby i konkursy. Bal odbędzie się w sobotę 19 listopada. Już teraz zapraszamy do rezerwacji miejsc.


To właśnie przy najbardziej rock'n'rollowych numerach wszechczasów wciąż najlepiej się bawimy. Przed nami impreza, podczas której nikt nie będzie w stanie spokojnie usiedzieć.

W programie Balu Andrzejkowego wiele atrakcji, m.in. magiczne pokazy taneczne, wróżby, konkursy na najlepsze przebranie i nauka tańca LINDY HOP! BISTRO SMAKI POLSKIE przygotuje dla Gości zimny bufet, dania gorące, szwedzki stół, napoje zimne oraz gorące.

Bal Andrzejkowy odbędzie się w sobotę 19 listopada - początek o godz. 20:00. Zapraszamy do rezerwacji miejsc - cena 130 zł/os. Bilety do nabycia w Akademii Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie. Informacje oraz rezerwacje miejsc telefonicznie 503 039 129 lub mailowo: biuro@grycmacher.pl

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBal Andrzejkowy w Akademii Tańca - plakat:

Artykuł promocyjnyŹródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.1712 )