Zaloguj się | Rejestracja

Bal Andrzejkowy w Akademii Tańca


Bal Andrzejkowy
w Akademii Tańca


Tegoroczne Andrzejki będą wyjątkowe, bo rock'n'rollowe! Akademia Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie zaprasza na niezwykły Bal Andrzejkowy w klimatach z połowy ubiegłego wieku. W programie wiele atrakcji, m.in. magiczne pokazy taneczne, wróżby i konkursy. Bal odbędzie się w sobotę 19 listopada. Już teraz zapraszamy do rezerwacji miejsc.


To właśnie przy najbardziej rock'n'rollowych numerach wszechczasów wciąż najlepiej się bawimy. Przed nami impreza, podczas której nikt nie będzie w stanie spokojnie usiedzieć.

W programie Balu Andrzejkowego wiele atrakcji, m.in. magiczne pokazy taneczne, wróżby, konkursy na najlepsze przebranie i nauka tańca LINDY HOP! BISTRO SMAKI POLSKIE przygotuje dla Gości zimny bufet, dania gorące, szwedzki stół, napoje zimne oraz gorące.

Bal Andrzejkowy odbędzie się w sobotę 19 listopada - początek o godz. 20:00. Zapraszamy do rezerwacji miejsc - cena 130 zł/os. Bilety do nabycia w Akademii Tańca przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie. Informacje oraz rezerwacje miejsc telefonicznie 503 039 129 lub mailowo: biuro@grycmacher.pl

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBal Andrzejkowy w Akademii Tańca - plakat:

Artykuł promocyjny

środa 19 października 2016 - 09:07:43 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej