WiadomośćDrugie życie CH Ster na Gumieńcach (więcej...)
(Kategoria: Szczecin Gumieńce - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez kacper
czwartek 06 lutego 2014 - 12:30:21


Drugie życie CH Ster
na Gumieńcach


Powoli kończy się przebudowa Centrum Handlowego Ster przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie. Centrum ma już nowe logo, zmienioną kolorystykę oraz wystrój. Z daleka widać nową fasadę z kolorowych paneli. Ruszyła też kampania promocyjna Steru pod hasłem "Żyj kolorowo".


Przebudowa Centrum Handlowego Ster rozpoczęła się w lipcu 2013 roku. Pierwsze centrum handlowe na Gumieńcach, które funkcjonuje już na naszym rynku 15 lat, poddane zostało remodelingowi. Wprowadzenie lekkich materiałów, szkła, kolorów i nowatorsko zaaranżowanego oświetlenia ma w założeniu zmienić charakter centrum, odmładzając jego wnętrza.

Reklamy Google:


Architekci z Pracowni Architektonicznej M A A S PROJEKT Sp. z o. o. postawili na lekkość, przestronność i jasność, które zostały ożywione nową kolorystyką elementów dekoracyjnych, zaprojektowanych specjalnie dla Steru. Ponad witrynami sklepów ściany zyskały wzory z pionowych kolorowych pasów. Sufity zostały oświetlone światłem odbitym, dzięki czemu nastrojowe oświetlenie stworzyło przyjemne wnętrza. W założeniu Ster ma zaoferować swoim klientom przyjazną atmosferę sprzyjającą zakupom. Dzięki umieszczeniu dużych, wyraźnych nazw sklepów ponad witrynami poprawiły się proporcje budowli, nazwy są lepiej widoczne dla klientów, a wnętrza zyskały optycznie na przestrzeni.

Modernizacja objęła 5 głównych faz wewnątrz centrum, które przez cały ten czas było otwarte. Najtrudniejsze prace były wykonywane w nocy, aby w ciągu dnia zapewnić mieszkańcom komfort zakupów. Odnowione wnętrze Centrum Handlowego Ster dopełnione zostały nową, kolorową fasadą, do stworzenia której zastosowano wyjątkowe materiały. Zwieńczeniem metamorfozy jest nowy logotyp centrum, którego autorem jest Andrzej Antoniuk, twórca wielu znanych logotypów.

Przebudowa Centrum Handlowego Ster ma kosztować ok. 3,7 mln euro.

Źródła: Materiały CH Ster, gazeta.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościCH Ster na Gumieńcach:

Centrum Handlowe Ster na Gumieńcach w Szczecinie:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie - Google Street View:
Instrukcja: w celu obracania widoku skorzystaj z kółka na panelu sterowania w lewym górnym rogu lub użyj strzałek w lewo i w prawo na klawiaturze. Jeśli chcesz przejść po ulicy, kliknij jedną z białych strzałek nałożonych na drogę lub użyj strzałek w górę i w dół na klawiaturze.

Zobacz artykuły powiązane:


CH Ster na Gumieńcach: co zamiast Reala?

W Centrum Handlowym Ster, przy ulicy Ku Słońcu na Gumieńcach w Szczecinie, był już hipermarket Geant, teraz jest Real, a wkrótce miał pojawić się Auchan. Okazuje się jednak, że Auchan nie może tutaj powstać, mimo iż francuski koncern kupił całą sieć sklepów Real w Europie Środkowej.

Centrum Aleja Słońca
- kiedyś powstanie


Wraca temat budowy Centrum Handlowego Aleja Słońca, które ma powstać na granicy Gumieniec i Mierzyna. Nowością jest fakt, że nowe centrum ma być bezpośrednio połączone z CH Ster i co za tym idzie, stanie się prawdopodobnie największą galerią handlową w województwie zachodniopomorskim. Ciągle jednak nie wiadomo, kiedy ruszy budowa.

Przebudowa CH Ster
na Gumieńcach


W lipcu rozpoczęła się przebudowa Centrum Handlowego Ster, które znajduje się przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie. Pierwsze centrum handlowe na Gumieńcach, które funkcjonuje już na naszym rynku 14 lat, poddane zostanie remodelingowi. Wprowadzenie lekkich materiałów, szkła, kolorów i nowatorsko zaaranżowanego oświetlenia ma zmienić charakter centrum, odmładzając jego wnętrza.Źródło: Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin
( http://www.gumience24.pl/news.php?extend.798 )