Zaloguj się | Rejestracja

Przebudowa CH Ster na Gumieńcach (więcej...)


Przebudowa CH Ster
na Gumieńcach


W lipcu rozpoczęła się przebudowa Centrum Handlowego Ster, które znajduje się przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie. Pierwsze centrum handlowe na Gumieńcach, które funkcjonuje już na naszym rynku 14 lat, poddane zostanie remodelingowi. Wprowadzenie lekkich materiałów, szkła, kolorów i nowatorsko zaaranżowanego oświetlenia ma zmienić charakter centrum, odmładzając jego wnętrza.


Według badań przeprowadzonych pod koniec 2012 roku, na pytanie, „Co powinno zostać poprawione w centrum Ster?” ponad 32% klientów wymieniło następujące elementy: miejsca do odpoczynku oraz wnętrze centrum (w tym: oświetlenie, przestrzeń, kolory etc.). Dlatego też zmiany będą w przeważającym stopniu polegały na odświeżeniu i dostosowaniu istniejących wnętrz do wyższego standardu, przy niezakłóconym działaniu samego centrum przez cały okres remodelingu. Architekci z Pracowni Architektonicznej M A A S PROJEKT Sp. z o. o. postawili na lekkość, przestronność i jasność, które zostaną ożywione nową kolorystyką elementów dekoracyjnych, zaprojektowanych specjalnie dla Steru.

Reklamy Google:


Ponad witrynami sklepów ściany zyskają wzory z pionowych kolorowych pasów. Sufity zostaną oświetlone światłem odbitym, dzięki czemu przemyślane, dekoracyjne i nastrojowe oświetlenie da odpocząć oczom i stworzy przyjemne wnętrza, odpowiednie także dla przybywających licznie rodzin z dziećmi. W założeniu, pomimo swojej nowoczesności centrum Ster nie będzie onieśmielać, lecz zaoferuje swoim klientom przyjazną atmosferę sprzyjającą zakupom.

Dzięki umieszczeniu dużych, wyraźnych nazw sklepów ponad witrynami poprawią się proporcje budowli, nazwy sklepów będą lepiej widoczne dla klientów, a wnętrza zyskają optycznie na przestrzeni. Z kolei ciekawa aranżacja części restauracyjnej ma stworzyć charakter pasujący do tego, co klienci w Sterze cenią najbardziej - to, że jest bliskim, komfortowym i wygodnym centrum handlowym, dobrym na codzienne, ale też weekendowe zakupy całą rodziną.

Modernizacja obejmie 5 głównych faz wewnątrz centrum, które przez cały ten czas będzie otwarte. Najtrudniejsze prace będą wykonywane w nocy, aby w ciągu dnia zapewnić mieszkańcom Szczecina komfort zakupów. Co ważne, wszystkie zaplanowane na najbliższe miesiące akcje marketingowe nie zostaną odwołane, a po wakacjach wrócą tygodniowe specjalne oferty rabatowe w wybranych sklepach. Jesienią planowany jest również konkurs z wartościowymi nagrodami.

Odnowione, odświeżone, jasne i lekkie wnętrze Centrum Handlowego Ster dopełnione zostanie nową, całkowicie zmienioną, kolorową fasadą, do stworzenia której zastosowane zostaną wyjątkowe materiały, a całość zyska nowy look. Zwieńczeniem pięknej metamorfozy będzie nowy logotyp centrum, którego autorem jest Andrzej Antoniuk, twórca wielu znanych logotypów.

Źródło: Materiały CH Ster

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościCentrum Handlowe Ster na Gumieńcach w Szczecinie:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie - Google Street View:
Instrukcja: w celu obracania widoku skorzystaj z kółka na panelu sterowania w lewym górnym rogu lub użyj strzałek w lewo i w prawo na klawiaturze. Jeśli chcesz przejść po ulicy, kliknij jedną z białych strzałek nałożonych na drogę lub użyj strzałek w górę i w dół na klawiaturze.

Zobacz artykuły powiązane:


CH Ster na Gumieńcach: Geant, Real i... Auchan

W Centrum Handlowym Ster, przy ulicy Ku Słońcu na Gumieńcach w Szczecinie, mieliśmy już hipermarket Geant, teraz jest Real, a w 2013 roku pojawi się Auchan. Zmiany, które nastąpią w nowym roku, związane są ze sprzedażą całej sieci sklepów Real w Europie Środkowej, francuskiemu koncernowi Auchan.

środa 24 lipca 2013 - 07:29:39 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej