Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Gumieńce 24 - Portal Mieszkańców > Gumieńce > Szczecin :: Forum :: Tablica ogłoszeń :: Kursy i korepetycje
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
SKYPE ENGLISH - ANGIELSKI ONLINE PRZEZ SKYPE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, marysia
Autor Odpowiedzi
magic17
18 lip 2017 : 19:22

Zarejestrowany #729
Dołączył: 12 lut 2012 : 17:08
postów: 5
Cześć. Każdy z nas myśli sobie, że nauka angielskiego skończy się po 2 miesiącach i jak już pójdziemy na kilka lekcji to już będziemy gadać jak najęci. Jeśli tak myślisz to nie kłopotaj się i nie zawracaj głowy, bo to nie tak działa! Angielski, aby przyzwoicie opanować należy solidnie ćwiczyć. Czy słyszałeś o metodach bezpośrednich? Jeśli nie, to chętnie Ci je zaprezentuję zanim się zdecydujesz ze mną ją zgłębić. Jestem nauczycielem i lektorem angielskiego, egzaminatorem OKE i co roku patrzę jak zasiadający przede mną maturzyści borykają się z trudnościami w mówieniu. A dlaczego tak jest? Dlatego, że tradycyjna szkoła i system edukacji w publicznej szkole dziś jest przestarzały i nie inwestuje w coś co dziś jest przepustką do łatwiejszej komunikacji między ludźmi – w możliwości nauki języka w praktyczny sposób poprzez mówienie. Setki tysięcy ludzi i młodych i starszych uczy się angielskiego w sposób tradycyjny z książką w dłoni. A to dlatego, że klasy są przeludnione i tnie się środki na naukę języka inwestując w inne absurdy. Ja proponuję Ci coś innego, innowacyjnego, co sprawi, że uwierzysz w siebie. Metody bezpośrednie są 4 razy bardziej skuteczniejsze od innych metod, bo polega to na tym, że to ty będziesz mówić przez 80% czasu trwania lekcji. Poznałem je jakiś czas temu i nie odejdę od nich dopóki nie poznam czegoś lepszego. Każdy, kto się decyduje ze mną pracować jest nimi zachwycony. Dlaczego? Bo mówi, a nie siedzi i słucha. Bo przez czas trwania lekcji ćwiczy praktyczne mówienie. A ja co wtedy robię? Słucham, poprawiam jego drobne błędy i doradzam co ulepszyć i „pcham” tą osobę do przodu, aby mogła się rozwijać. Spróbuj, a nie będziesz chciał uczyć się inaczej. W trakcie lekcji mówisz i rozwijasz słownictwo, a gramatykę odkrywasz stopniowo. Na koniec lekcji to ty mi powiesz czego się nauczyłeś/nauczyłaś. A ja będę siedział i bił Ci brawo, bo odwalisz kawał dobrej roboty. A stanie w korkach, dojazdy, marnowanie pieniędzy dodatkowych na bilety, paliwo? Zapomnij o tym! Ja już się najeździłem w różne miejsca tracąc masę czasu i więcej już nigdy nie będę dojeżdżał na lekcje! Wszystko odbywa się online przez Skype czyli Ty siedzisz w swoim domu, a ja w swoim. I nieważne, że pogoda jest do bani! Lepszej opcji nie widzę jak nauka w ciszy i spokoju, gdzie nikt tego zakłócać nie będzie. Płacisz za coś? To wymagaj efektów! Jeśli metoda będzie zła to zrezygnujesz i tyle, poszukasz czegoś odpowiedniejszego dla siebie. Sam oceń. Ja żałuję, że takie metody dopiero są wprowadzane na rynek od tak niedawna. Cena mojej lekcji to 80zł za 60 min praktycznej nauki mówienia po angielsku (przedpłata przed lekcją), gdzie to ty jesteś 100% najważniejszy, bo to Ty będziesz mówić! JESTEM WIELKIM FANEM TECHNOLOGII KOMPUTEROWEJ W NAUCZANIU. APKI TYPU KAHOOT, QUIZZEZ i QUIZLET TO MÓJ KONIK! Zapraszam serdecznie do nauki angielskiego metodą bezpośrednią przez skype z wykorzystaniem funkcji SCREEN SHARING (DZIELENIE EKRANU).Kontakt Maciek tel.(+48) 510 534 007 lub Whatsapp/Viber. NIE ODPOWIADAM NA SMSY!
OPINIE O MOICH LEKCJACH PONIŻEJ W LINKU!

https://www.korepetycje24.com/ogloszenie/233413





























[ Edytowany 23 wrz 2023 : 15:52 ]
Powrót do góry
magic17
21 sie 2017 : 14:56

Zarejestrowany #729
Dołączył: 12 lut 2012 : 17:08
postów: 5


Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System