Zaloguj się | Rejestracja

Koncert Kolęd i Pastorałek na Gumieńcach


Koncert Kolęd i Pastorałek na Gumieńcach

W niedzielę 10 stycznia w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego przy ul. Św. Kingi odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Szczecinianie". Koncert rozpocznie się po mszy o godz. 11:00.


Reklamy Google:


Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie" powstał z fascynacji folklorem, która połączyła grupę ludzi. Na przestrzeni dekady, zespół, skupiający początkowo kilkoro tancerzy, rozrósł się i dziś angażuje w swoją działalność blisko dwustu artystów, podzielonych na różne grupy wiekowe. Kierownikami zespołu są Ewa Ott-Kamińska (choreograf i instruktor), Kazimierz Ott oraz odpowiadający za kapelę Krzysztof Kamiński. W repertuarze zespołu zobaczyć można m.in. tańce kaszubskie, krakowskie, rzeszowskie, łowickie, lubelskie, spiskie, pasterskie, żywieckie, rybackie, śląskie, narodowe. Zespół prezentuje też pieśni z różnych regionów Polski.

W niedzielę, 10 stycznia mieszkańcy Gumieniec będą mieli okazję wysłuchać Koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Szczecinianie". Koncert rozpocznie się po mszy o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego przy ul. Św. Kingi. Wstęp wolny.

Polecamy i zapraszamy!

Źródło: szczecinianie.org

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościKoncert Kolęd i Pastorałek - plakat:

środa 06 stycznia 2016 - 13:02:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej