Zaloguj się | Rejestracja

Piłkarskie święto u Salezjanów


Piłkarskie święto
u Salezjanów


Kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar św. Jana Bosko już wkrótce. W tej organizowanej cyklicznie imprezie weźmie udział ponad 70 zespołów i blisko tysiąc piłkarzy. To jedna z największych halowych imprez piłkarskich dla młodzieży szkolnej na Pomorzu Zachodnim. Mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie od 23 do 26 stycznia.


Reklamy Google:


Piłkarskie święto u Salezjanów odbywa się już po raz piętnasty. W turnieju udział wezmą reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych ze Szczecina i województwa. Ze względu na ilość drużyn ze stolicy regionu, rozgrywki traktowane są również jako nieoficjalne mistrzostwa Szczecina. Do turniejowej rywalizacji przystąpią 5-cioosobowe zespoły, a mecze potrwają 10 minut. Organizatorzy przedsięwzięcia, którymi są Szkoły Salezjańskie i UKS "Don Bosco" zapewniają dobrą sportową zabawę w duchu salezjańskiego wychowania.

Ponadto podczas pięciu dni zmagań zmierzą się zespoły placówek wychowawczych, domów dziecka, burs i internatów szkolnych. Na parkiecie hali sportowej przy ul. Ku Słońcu 124 wystąpią również nauczyciele, wychowawcy, a nawet księża. Na najlepszych czekają puchary, upominki i nagrody rzeczowe.

Międzyszkolny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Świętego Jana Bosko został zainicjowany przez nauczycieli wychowania fizycznego szkoły i jest działaniem cyklicznym. Jego celem jest popularyzacja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, przygotowanie uczniów do roli obserwatora widowisk sportowych, jak i do aktywnego, świadomego i dobrowolnego uczestnictwa w różnych formach ruchowych, kształcenie zamiłowań, zainteresowań, przekonań i pozytywnych postaw wobec kultury fizycznej.

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar św. Jana Bosko 2017:

Poniedziałek, 23 stycznia 2017r., godz. 8:00-15:30 - szkoły podstawowe
Poniedziałek, 23 stycznia 2017r., godz. 17:30-21:00 - bursy i internaty szkolne
Wtorek, 24 stycznia 2017r., godz. 8:00-16:00 - szkoły gimnazjalne (eliminacje)
Środa, 25 stycznia 2017r., godz. 8:00-16:00 - szkoły ponadgimnazjalne (eliminacje)
Środa, 25 stycznia 2017r., godz. 16:00-18:00 - placówki wychowawcze i domy dziecka
Czwartek, 26 stycznia, godz. 8:00-12:00 - szkoły ponadgimnazjalne (finały)
Czwartek, 26 stycznia 2017r., godz. 12:00-16:00 - szkoły gimnazjalne (finały)

Urząd Marszałkowski ufundował nagrody dla zwycięzców rywalizacji.

Szczecin, Szkoły Salezjańskie, hala sportowa, ul. Ku Słońcu 124

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


czwartek 19 stycznia 2017 - 18:16:35 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy

kodo

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej