Zaloguj się | Rejestracja

Gumieńce: McDonald's szuka pracowników (więcej...)


Gumieńce: McDonald's szuka pracowników

Trwa nabór pracowników do nowej restauracji McDonald's, która powstaje przy ul. Ku Słońcu na Gumieńcach w Szczecinie. Jak już informowaliśmy lokal zlokalizowany będzie na parkingu przed Castoramą, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Ster. Pracę znajdzie tutaj ok. 30 osób.


Nowa restauracja McDonald's ma powstać do końca kwietnia 2013 roku. Będzie to druga placówka znanej sieci na Gumieńcach i siódma w Szczecinie. Obecnie na terenie inwestycji, na parkingu przed Castoramą przy ul. Ku Słońcu, trwają intensywne prace budowlane.

Reklamy Google:


Na ogrodzeniu, które otacza teren inwestycji, pojawiły się banery informujące o naborze pracowników. Osoby zainteresowane pracą w restauracji McDonald's proszone są o kontakt pod nr telefonu +48 600 259 663. Można też wysłać e-maila na adres malgorzata.kus@pl.mcd.com.

Koncern zatrudnia w Polsce ponad 16 tysięcy ludzi i posiada prawie 300 restauracji, w tym 15 w województwie zachodniopomorskim.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościRestauracje McDonald's na Gumieńcach w Szczecinie - istniejąca oraz w budowie:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Nowa restauracja McDonald's będzie zlokalizowana na parkingu przed Castoramą:
Instrukcja: w celu obracania widoku skorzystaj z kółka na panelu sterowania w lewym górnym rogu lub użyj strzałek w lewo i w prawo na klawiaturze. Jeśli chcesz przejść po ulicy, kliknij jedną z białych strzałek nałożonych na drogę lub użyj strzałek w górę i w dół na klawiaturze.

Zobacz artykuły powiązane:


Budują restaurację McDonald's na Gumieńcach

Ruszyła budowa drugiej restauracji McDonald's na Gumieńcach w Szczecinie. Lokal zlokalizowany będzie na parkingu przed Castoramą przy ulicy Ku Słońcu, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Ster. Jak już informowaliśmy w zeszłym roku, znajdzie tutaj pracę ok. 30 osób.

Kolejny McDonald's
na Gumieńcach


Za kilka miesięcy na Gumieńcach w Szczecinie pojawi się druga restauracja McDonald's. Koncern poinformował właśnie o swoich planach inwestycyjnych w Szczecinie. McDonald's Polska planuje otwarcie dwóch nowych restauracji - przy ulicy Przyjaciół Żołnierza oraz w Centrum Handlowym "Ster" na Gumieńcach.

poniedziałek 04 lutego 2013 - 17:29:13 | Komentarze: 0
Wersja do druku

wyszukiwarka Gumieniec

Gumieńce - usługi/firmy


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
- wzw B. Szczecin-Gumieńce,
ul. Lubelska 29, tel. +48 91 486 80 80.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
Gumience24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Gumience24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się na Gumieńcach... więcej

reklama